Skandál na pohotovosti - batole nechali 5 hodin na židlích v čekárně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Skandál na pohotovosti - batole nechali 5 hodin na židlích v čekárně!

Nemocnice se hájí, že postel nebyla potřeba, provizorní lůžko prý stačilo.
Nemocnice se hájí, že postel nebyla potřeba, provizorní lůžko prý stačilo. (Foto Twitter)

Kdyby se tahle událost odehrála v nějakém zapadlém koutě světa a nikoliv v Anglii, asi by nestrhla takovou vlnu negativních vášní. O co jde? Na pohotovosti v Hastingsu nechali batole s podezřením na meningitidu ležet 5 hodin v čekárně na provizorním lůžku ze dvou židlí!

Maminkou malého Jacka (22 měs.) incident otřásl. Syna ležícího na židlích si Rose vyfotila, a jakmile snímek »pověsila« na internet, zástupci nemocnice okamžitě přispěchali s reakcí. Ovšem nikoliv s omluvou. Jack prý nečekal 5 hodin, ale »jen« 3, postel navíc prý nebyla nutná! Klouček je naštěstí v pořádku, ale skandál už se řeší i v politických kruzích.

Přečtěte si
hejpockej
19. 1. 2017 • 06:09

byli jsme na dovolene na Floride, kde syn (2) mel uraz hlavy. Okamzite jsme ho odvezli na pohotovost, ale na prijimacim je predevsim zajimalo nase pojisteni a jak budeme osetreni platit. Pote nas nechali v cekarne cekat 3 hodiny, nez se na nej vubec nejaka zapisovatelka "podivala" a to tak, ze se zeptala jak a co se mu stalo. Nikdo ho tam po celou dobu neosetril, my sami jsme museli poprosit o cisty obvaz a desinfekci. Pak se cekalo dalsi 2 hodiny v cekarne, a pak dalsi hodina na prijmacim pokoji, nez ho konecne videla na 5 minut doktorka, a pak dalsi pul hodina nez nas prijmuli na rentgenu. Stravili jsme tam celkove 12 hodin, peci nam poskytli pouze minimalni. Nasi pojistovne ovsem nauctovali kolem 3 tis dolaru. Kam se hrabe Amerika na nase zdravotnictvi.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.