Soud s Petrem K.: Jeho šokující přeřeknutí! Počkám, až Klárka ZEMŘE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Soud s Petrem K.: Jeho šokující přeřeknutí! Počkám, až Klárka ZEMŘE!

Hotel Titanic Palace v egyptské Hurghadě.
Hotel Titanic Palace v egyptské Hurghadě. (Foto Aha!: Petr Novotný, Martin Sekanina, Zbyněk Pecák, ara)

Mrazivým přeřeknutím Petra K. (37) o smrti dcery Klárky (†8) šokovala včera jednací síň ostravského soudu psycholožka Helena Khulová, která muže obžalovaného z vraždy dcerky a manželky Moniky (†36) zkoumala.

S Petrem K. strávila devět hodin a ve vězení ho navštívila celkem pětkrát, aby propátrala jeho duši. Při tom, když řešili intimnosti mezi obžalovaným a jeho ženou, vyslechla jeho nechtěné šokující přeřeknutí.

„Když už skoro jeden týden nic nebylo, tak mi manželka řekla, ať si počkám, až UMŘE – neusne Klárka (opravil se, pozn. red.). Pak jsme šli na věc a ona řekla, že nechce, že je unavená,“ citovala psycholožka Petra K. „Neříkám, že to přeřeknutí nemá význam, ale netroufám si to tvrdit,“ zhodnotila výrok znalkyně. Zároveň ale na dotaz obhájkyně Petra K., zda zjistila, že by ublížil dceři, možnost útoku na Klárku připustila. „Je to pocit, že by dítě mohlo zůstat bez rodičů. Tak je to v rámci narcistické osobnosti možné,“ uvedla.Autor:  vet,dce

Přečtěte si
subrosa1976
11. 7. 2015 • 14:04

Pro mě je Kramný vrah. V tomto hotelu byli poprvé v životě, nikdo je tam neznal, Monika byla po celou dobu s Petrem a Klárkou, nikdo s ní vztahy nenavazoval ani s Klárkou, naopak kdo jediný pokukoval po animátorce byl on sám. Z toho vyplývá, že prostě neexistovala osoba, která by měla zájem jen tak "mýrnix týrnix" zabít mámu s malou dcerkou. Otrávené nemohly být, protože by při intoxikaci měly takové stahy žaludku a celkové projevy organismu vykazující schvácenost a jiné významné symptomy, které by nešly přehlédnout a jen tak ležet v klidu na posteli či dokonce usnout! Navíc z těch všech jeho výpovědí a chování a reakcí vyplývá, že to mohl být jedině on. Tak, jak může existovat ještě někdo, kdo to nechápe?! Snad jedině UFO když ne Kramný!!!

prasulka
11. 7. 2015 • 00:20

msml20:Co to je za blábol??!!Nemá to ani hlavu,ani patu.Jistě,že má zafixováno to,co udělal....už ať ho odsoudí a doufám,že mu ostatní vězni jeho pobyt tam,pěkně "zpříjemní"!!!!!!!

prasulka
11. 7. 2015 • 00:16

jirter: Opravila bych:Když člověk žije dva roky s vědomím že dítě zabil!!!!!!O jakém životním rozhodování to píšete proboha??!!!Psycholožka s ním vedla rozhovor na téma sexu mezi ním a manželkou.....

-bello-
10. 7. 2015 • 23:17

msml20 hm a já si říkám sakra, jaký zas Petr, protože ho mám zafixovaného jen jako Kramného. Můj mozek asi odmítá personalizaci tohoto jedince.Až teď mi došlo , že ho celou tu dobu vůbec nevnímám přes jeho křestní jméno

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.