Soud s Petrem K.: Jeho šokující přeřeknutí! Počkám, až Klárka ZEMŘE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Soud s Petrem K.: Jeho šokující přeřeknutí! Počkám, až Klárka ZEMŘE!

Mrazivým přeřeknutím Petra K. (37) o smrti dcery Klárky (†8) šokovala včera jednací síň ostravského soudu psycholožka Helena Khulová, která muže obžalovaného z vraždy dcerky a manželky Moniky (†36) zkoumala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

subrosa1976
11. 07. 2015 14:04

Pro mě je Kramný vrah. V tomto hotelu byli poprvé v životě, nikdo je tam neznal, Monika byla po celou dobu s Petrem a Klárkou, nikdo s ní vztahy nenavazoval ani s Klárkou, naopak kdo jediný pokukoval po animátorce byl on sám. Z toho vyplývá, že prostě neexistovala osoba, která by měla zájem jen tak "mýrnix týrnix" zabít mámu s malou dcerkou. Otrávené nemohly být, protože by při intoxikaci měly takové stahy žaludku a celkové projevy organismu vykazující schvácenost a jiné významné symptomy, které by nešly přehlédnout a jen tak ležet v klidu na posteli či dokonce usnout! Navíc z těch všech jeho výpovědí a chování a reakcí vyplývá, že to mohl být jedině on. Tak, jak může existovat ještě někdo, kdo to nechápe?! Snad jedině UFO když ne Kramný!!!

cukrenka
10. 07. 2015 12:06

Některí pssychaitři a psychologové nemají patrně ani průměrné IQ. V našem případě jeden děl, že dotyčný vyšetřovaný senior
/ 93 roků je na svůj věk dobrý. Ale jednalo se o to, zda byl způsobilý rozhodovat o finančních věcech, jelikož převedl byt za drobné, bezdůvodně. Zřejmé ovlivnění znbalce, protože si to jinak nedovedu vysvětlit, ,které poškodilo rodinu seniora, a daný soud si práci patrně ulehčil.

smazan_20160509
10. 07. 2015 10:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jirter
10. 07. 2015 10:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cukrenka
10. 07. 2015 12:09

mám letité zkušenosti a znalci/ i někteří advokáti/ tzv.lopaty nejsou asi nic vyjímečného.

aurora45
10. 07. 2015 12:28

Příznivec obžalovaného, že?

-bello-
10. 07. 2015 23:06

jirter

chtěla jsem napsat něco podobnýho, ušetřil/la jsi mi práci.

bohatypoodnikatel
20. 12. 2017 23:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prasulka
11. 07. 2015 00:16

jirter: Opravila bych:Když člověk žije dva roky s vědomím že dítě zabil!!!!!!O jakém životním rozhodování to píšete probo­ha??!!­!Psych­olož­ka s ním vedla rozhovor na téma sexu mezi ním a manželkou.....

msml20
10. 07. 2015 10:21

Já taky hned po ránu četla článek o P. K. Najednou jsem si všimla ,že povolila dvě poutka od záclony. Povídám zeti: Petře oprav tu záclonu. Ten na mě koukal . Vzápětí jsem si uvědomila, že se jmenuje Lukáš.
Samozřejmě, že moc dobře má v hlavě zafixováno, že dcera zemřela. Připadá mně to stejně hloupé jako když nařkla logopedka otce ze sexuálního obtěžování nezletilé dcery.

lesni.vila.samecek
10. 07. 2015 19:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
10. 07. 2015 23:17

msml20

hm a já si říkám sakra, jaký zas Petr, protože ho mám zafixovaného jen jako Kramného.
Můj mozek asi odmítá personalizaci tohoto jedince.Až teď mi došlo , že ho celou tu dobu vůbec nevnímám přes jeho křestní jméno

prasulka
11. 07. 2015 00:20

msml20:Co to je za blábol??!!Nemá to ani hlavu,ani patu.Jistě,že má zafixováno to,co udělal....už ať ho odsoudí a doufám,že mu ostatní vězni jeho pobyt tam,pěkně "zpříjemní"!!!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.