Otec dvou dcer se oběsil kvůli podezření z pedofilie: Jeho partnerka ho teď nemůže pohřbít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Otec dvou dcer se oběsil kvůli podezření z pedofilie: Jeho partnerka ho teď nemůže pohřbít!

Byli šťastná rodina, dnes Marta Jungová pokládá květiny na místo, kde se oběsil její partner.
Byli šťastná rodina, dnes Marta Jungová pokládá květiny na místo, kde se oběsil její partner. (Foto: Aha! - Zbyněk Schnapka, Facebook )

Ten případ otřásl celým Českem. Dětská věta o tom, že se koupe s tatínkem, vedla až k sebevraždě. Osudná slova vyřkla pětiletá Lucie před svou logopedkou, která následně zalarmovala úřady. Vlastimil, otec Lucky a o dva roky mladší Karolíny (3), nakonec tlak neunesl a oběsil se. Jeho partnerka teď zůstala sama s dětmi, bez prostředků, bez peněz na pohřeb svého muže…

Žili si jako spokojená rodinka, trávili aktivně čas se svými dcerami, brali je do cirkusu a snažili se, aby jejich dcery byly šťastné. A rozhodně nepočítali s tím, že bude zapotřebí v brzké době platit pohřeb.

„Sice jsme chodili oba do práce, ale nic jsme neušetřili,“ vysvětlila Marta Jungová pro Aha!. „Nenapadlo mě, že budu potřebovat peníze, abych muže mohla pohřbít,“ dodala zlomeným hlasem vysvětlení, proč si nemůže dovolit Vlastimila pohřbít s důstojným obřadem. Logopedka zatím mlčí

Logopedka Dominika Bezděková, která podezření oznámila úřadům, prozatím před médii mlčí. A popravdě mlčet musí, protože by jinak mohla zhatit vyšetřování. Z toho mála co řekla, ale plyne, že měla pádné důvody k tomu, aby zneužívání malé Lucinky oznámila. A Vlastimil tlak neunesl. „Marně jsem ho ujišťovala, že těm obviněním nevěřím. Pak odešel a už se nevrátil,“ popsala Martina s pláčem poslední chvíle života své lásky.

Přečtěte si
tacoo
2. 2. 2015 • 05:39

vzdyt jsou vsichni pri nem

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.