Bolest a nervák! Lašková už nevydržela mlčet o Perkausové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Bolest a nervák! Lašková už nevydržela mlčet o Perkausové

Eva Perkausová a Gabriela Lašková
Eva Perkausová a Gabriela Lašková (R. Klejch, archiv FTV Prima)

Rány se ještě úplně nezacelily, o situaci týkající se nečekaného odchodu z Primy už ale Gabriela Lašková (33) dovede mluvit. Zlobí se s odstupem na televizi? A cítí zášť vůči kolegyni, která ji nahradila ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima News? I o tom pohovořila v rozhovoru pro web Super.cz.

Na Primě mohla slavit první dekádu, místo toho jí televize přichystala hořkou pilulku v podobě vyloučení z týmu moderátorů hlavních zpráv. Jako bolestné byla Gábině Laškové nabídnuta pozice moderátorky společenského pořadu Showtime. Tu se ale rozhodla odmítnout.

Perkausová v Kápni božskou o škatulatech na Primě: Ta křivda mě zasáhla!

Video se připravuje ...

„Bylo to hodně narychlo, přeci jenom sotva jsem se to dozvěděla já, tak to bylo hned ve všech novinách. A bylo to velmi emotivně náročné. Pro mě nebylo tak rozhodující, zdali bych chtěla ten pořad, ale zdali chci zůstat,“ vysvětlila v pořadu Superchat Gabriela Lašková. Nakonec byla negativními emocemi ovlivněna natolik, že se odhodlala k odchodu.

Diváci a příznivci bývalé moderátorky svalovali vinu mimo vedení CNN Prima News i na moderátorku Evu Perkausovou (29), jež Gábinu nahradila a během mateřské usedla za moderátorský pultík po boku Petra Suchoně (39). To se leckomu nelíbilo, což dali plavovlasé moderátorce jasně najevo. Samotná Lašková ale žádnou zášť vůči své bývalé kolegyni necítí.

Moderátorka Lašková v přímém přenosu: Zhroutila se kvůli Janě (†40) s Adámkem (†3)!

Video se připravuje ...

„Mnohokrát se mě lidé ptali, zdali jí to mám za zlé, nebo jestli bych ji v tomto směru chtěla jakkoliv konfrontovat, ale na Evu jsem naštvaná nebyla. Není to příjemná pozice, to přiznávám, bylo to rozhodnutí zaměstnavatele a personální změna a rozhodně to neházím na Evu,“ dodala na toto téma Gábina, jež se nyní snaží hledat štěstí jinde.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.