František Nedvěd o vztahu s bratrem: Uzavřel se, tvrdí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Nedvěd děsí o bráchovi: Je to smutné, ale člověk se s tím musí smířit

Bratři Jan a František Nedvědovi ještě v dobách, kdy vše klapalo
Bratři Jan a František Nedvědovi ještě v dobách, kdy vše klapalo (Foto: Michal Protivanský)

Ani pro českou hudební legendu Františka Nedvěda (73) nebyl minulý rok tím nejšťastnějším. Pomine-li se situace okolo koronaviru, která však zasáhla většinu obyvatel, byla zpěvákovi také diagnostikovaná rakovina.

Kvůli nemoci přišel Nedvěd o hlas a musel podstoupil náročné chemoterapie, což pro zpěváka nebylo lehké. Ačkoli se vztahy mezi ním a bratrem Janem (74) o něco zlepšily, ani jeho zdravotní stav k větší změně nijak nepřispěl.

Oslavy Silvestra prožil zpěvák s rodinou, a co se nového roku týče, doufá v lepší zítřky. „Do nového roku jsem vykročil zadnicí. Silvestra jsem slavil s manželkou a dětmi. Dal jsem si čtyři chlebíčky, půllitr kořalky a to bylo všechno,“ svěřil se zpěvák webu Zivotvcesku.cz.

Šťastná Slováčková porazila rakovinu! A Novotný skončil u soudu, urazil prodavačku

Video se připravuje ...

S o rok starším bratrem Janem se nicméně nevídá a jinak to nevidí ani letos, byť tento fakt snáší hůř. „Bratr se uzavřel. Mluvili jsme spolu asi tři měsíce před svátky a normálně jsme se bavili. Ale práce zatím společná ne. K Vánocům jsme si nepopřáli, je to moc smutné, ale člověk se s tím musí smířit,“ dodal Nedvěd.

Simonová bojuje se samotou. A fanoušci se nechtějí smířit se zrušením Chcete mě?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.