Miluje anální sex, ale ty následky… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Miluje anální sex, ale ty následky…

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...

Přítel miluje anální sex. Ve všech předchozích vztazích ho praktikoval. Mně se naopak vždycky příčil, bála jsem se totiž bolesti. Nakonec jsem to kvůli němu zkusila a ta bolest byla opravdu nesnesitelná. Měla jsem z toho následky, dva dny jsem nemohla chodit. Jenže nechci, aby mě nechal. Jak mám udělat, aby mě to tolik nebolelo, je na to nějaká technika? (Markéta, 34 let)

Markéto, bude to chtít trochu cviku a trpělivosti a věřte, že nakonec si budete anální sex užívat. Tak nejprve je důležité, abyste měla vhodný lubrikant, prodávají se gely speciálně určené pro anální styk. Pokud používáte kondom, ujistěte, že kondomy můžete s daným druhem lubrikantu použít, aniž by to porušilo jeho nepropustnost, to pro případ, že byste lubrikant chtěli používat i pří normálním styku. No a teď už přijde na řadu praxe. Trénujte s co nejužšími předměty, silné jako malíček a postupně velikost zvětšujte – ne během jednoho sexu. Vždy postupte k dalšímu, až Vám bude ten předchozí příjemný. Nakonec budete dostatečně připravená i na partnerův penis.

Přečtěte si
Hedvika Návarová
18. 2. 2023 • 15:57

Tak za prvy-spravna hygiena včetně výplachu je nejdů­leži­tější,­krás­ne se nejen vyčistí ale především uvolní střevo.Za druhé začít se v téhle oblasti nejprve poznávat sama,lubrikant rozhodně ano a nesetrit jim,a správně-začínat s prsty a malými hrackami...Při styku s partnerem si vše ,,re­guluj­te,,sa­ma,ze začátku to nenechávejte na partnerovi on at zůstane
při prvním průniku nehybný,pohybujete se vy,tak jak vám to tělo dovolí (svěrač při průniku musíte povolit a to se dělá tak že zatlacite jako když jdete na velkou,tím se zpřístupnite,a ušetříte si právě tu bolest)... když zvládnete základní techniku je to pak velmi příjemný prožitek.

Locust
6. 2. 2023 • 13:15

Vykaslala bych se na nej.bez analniho sexu lze fakt zit a zadny chlap by mi nestal za to absolvovat to co tady radi ta radobydbornice

adam.jacques
6. 2. 2023 • 12:09

Já bych ten prd neriskoval 🤣

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.