Přítel odmítá vyšetření penisu: Tají nevěru? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Přítel odmítá vyšetření penisu: Tají nevěru?

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Můj partner má zdravotní problém, konkrétně s penisem. Ten je zarudlý, svědí ho a taky mu z něj vytéká nějaký maz. Prý na to trpí od doby, co je se mnou, což je zhruba 8 měsíců. Já byla na všech možných vyšetřeních a jsem zdravá. On k lékaři jít nechce. Úplně to odmítá a raději trpí. Napadlo mě, že třeba spí s nějakou jinou, od které to chytl. A teď se bojí, že to praskne. (Markéta, 25 let)

Markéto, při sexuálně přenosných onemocněních je třeba, aby byli léčeni oba partneři. Proto je možné, že ačkoliv Vy jste byla přeléčena, partner má problémy stále. Proto by bylo vhodné, aby navštívil dermatovenerologa nebo urologa. Vyšetření se rozhodně nemusí obávat, navíc je problém možné snadno vyřešit a je zbytečné, aby se trápil s nepříjemnými příznaky. Pokud skutečně vyjde najevo, že se nakazil někde jinde, bude jen na vás, jak se k tomu postavíte. Důvěra už bude ale pochopitelně nalomená.

Přečtěte si
Olga Pavlásková
20. 1. 2023 • 07:40

Nespala bych s ním, dokud se nevyléčí. To je fakt hloupý přístup nejít k doktorovi.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.