Rychtářova aukce: Vyděrači si řekli cenu, údajný vrah nabízí 3 miliony! Ale někdo přihodil ještě víc... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Rychtářova aukce: Vyděrači si řekli cenu, údajný vrah nabízí 3 miliony! Ale někdo přihodil ještě víc...

Chudák vdovec Josef Rychtář (56)! Ještě se ani nevzpamatoval po velké osobní tragédii, kdy manželka z lásky v den jeho narozenin vstoupila pod vlak, a už je tady další pohroma. S nešťastníkem se totiž prý spojili vyděrači, kteří mají disponovat  78 usvědčujícími snímky, na nichž doprovází Ivetu Bartošovou (†48) ke kolejím v inkriminovaný den sebevraždy. Fotografie prý poskytnou, ale nebude to zadarmo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

va45
25. 06. 2014 09:22

Co tady machruješ o anonymech.Celou dobu jsi tady perlil pod kdejakýma nickama a až jsi byl odhalen,protože tady píšeš jako přes kopírák tak najednou jseš Jan Adamec.Nějak se do toho zamo­táváš­.Nej­směš­nější bylo jak jsi se tady pokoušel lidi oblbovat svoji němčinou. O co jseš lepší než ti ostatní a sám si se napasoval za Boha.

hgfcf
24. 06. 2014 23:40

arimi Řadit zpátečku kvůli tobě určitě nebudu na to zapomeň ! Nevidím jediný důvod .Mám to brát jako vyhrožování s tvé strany ?

arimi
25. 06. 2014 00:12

ale zařadíš a rád

hgfcf
24. 06. 2014 22:19

va45 Stihomamem netrpím jen v dnešní pomatené době člověk nikdy neví .

arimi
24. 06. 2014 22:59

tak ty nedáš pokoj, že? ty poslouchej, zařaď zpátečku ale hned, jinak si koleduješ o průšvih radím ti dobře, nepokoušej zbytečne, obrátí se to proti tobě

hgfcf
24. 06. 2014 21:44

va45 Tak teď ses prozradil seš redaktor provokující k tomu aby sem lidé psali veš které mé příspěvky byli vymazáni a nejsou nikde vidět ale já sem si naštěstí vše co sem kde napsal u choval v archívu ve dvou podobách ať ve Wordu tak i přímo ofocená webová okna .

va45
24. 06. 2014 22:07

Člověče ty jsi se dočista zbláznil.Uklidni se nebo budeš takový rapl jako je Rychtář. Já ti jen píšu,že toto dělali STBáci.Jinač jseš mě úplně volnej.A Rychtář se umlátí sám.Ten na to nebude potřebovat ani mě an i tebe. Kdo tě kde vymazal nebo maže. Netrpíš stihomamem?Mě je úplně jedno kdo co naspíše.Já odpovím tak jak uznám zavhodné.Přečti si požádně co píšeš.Ty tady kážeš vodu a piješ víno.

hgfcf
24. 06. 2014 21:16

va45 Zaplat pánbůh komunizmus tady nemáme ale bohužel zkažené lidi s této doby ano .I v civilizovaných demokratických zemích se musí dodržovat zákony . Radši bych si svámí povídal o pozitivních tématech ale to z vaší strany asi nepůjde že .

va45
24. 06. 2014 21:42

Doufám,že vy je dodržujete.Ovšem já komunisty zažil a to co jste tady předvedl mě osobně ty komunisty připo­míná­te.Vyh­rožo­vání záko­nama,­para­grafa­ma a policií.To vše dělalo STB. Já mám na Rychtáře svůj názor vy taky svůj. Vás ani trošku nenapadlo,že třeba Rychtář musí s tim bulvárem spolu­praco­vat,pr­otože třeba za života Ivety snima uzavřel smlouvu a proto jste jim na háku.Kdo ho nutíl vykládat do bulváru nebo tam dávat fotky.Nikdo.Když něco nechci dělat tak to prostě nedělám. Jedno vám napíši a tim s vámi končím. Kdo seje vítr tak sklízí bouři.A 3/4 národa Rychtář pobouřil jak se choval po Ivetině dle mého strašné smrti. Pořád vidím jak pozoval pár minut po Ivetině smrti mezi svíčkama a kytkama před Ivetinym barákem za asisitence novinářů a fotografů na kondolence od lidí co se Ivete tam přišli poklonit. Nedočkal se.Rychtář si to evidentně užíval.Nezlobte se na mě,ale to nedělá manžel,kterému se manželka položila v den jeho narozenin na koleje aby ji přejel vlak.Největší chudák v tomtoím trapném cirkusu co už se vleče 2 měsíce je Artur. Všichni všechno zavynili co se točí kolem smrti Ivety jen Rychtář je ten nejsvatější člověk v této republice.Tak to vidíte vy. Je to vaše věc. Pokud vám bulvár ublížil tak si to snim vyřiďte a nesvádějte to na lidi. Bulvár je pomalu po celém světě. A vy to nezměníte Dobrou noc.

arimi
25. 06. 2014 00:28

hgfcf
24. 06. 2014 21:03

va45 Ano nepochopil jste celou diskuzi na toto téma a vůbec už ne odpověď mám to s dokumentované nic tam není pro ti Arturovi jako takovému a už vůbec ne proti panu Štajdlovi .A nikdo mně tam z lidí ne vymetl .ukažte důkaz že tomu tak je .Budu rád bránit pana Rychtáře ale i se ochotně soudit z lidmi co se neumně jí chovat a porušují zákony ČR .

va45
24. 06. 2014 21:45

Dokumentívání, archivování tak to je teda paráda.Hlavně že máme plnou hubu demokracie

arimi
25. 06. 2014 00:00

ochotne soudit s lidmi ... ty jsi také udavač, takoví jako ty nesmí mezi lidi, každý ho odhání jako prašivého... proto bloudíš tady a chytáš se kazdé moznost nekoho udat... ty jsi udáváním totiž posedlý, také psychická porucha jenže vzdy prohráváš, viď? nikdo te nebere vážne, proto sedíš jen tu, protože venku na tebe lidi s hnusem plivaj...

hgfcf
25. 06. 2014 00:18

Mezi u udavačem a mnou je hodně velký rozdíl udavač dělá vše po taji a já jen bráním člověka na kterým se vy všichni podepisujete svou primitivnosti a nezodpovědností .Vůbec bych se nedivil že ti co křičí něco o udavačích sami nebyli nebo nemněli sklony k udávání .Udavač se vždy k něčemu zaprodal a snížil .Musíte počítat s tím že nic není zadarmo je třeba platit zasvé chyby .Vyhrožovat a schovávat se v bezpečí a pohodlí doma u kafé nebo něčeho ostrého za anonymitou muže jen frustrovaný pitomec a naprostý hlupák . A by ten pomyslný bumerang se nevrátil v životě k tobě . Jan Adamec ze Znojemska .

arimi
25. 06. 2014 00:34

o mne se ty bát nemusíš já si umím poradit sama když se necítíš být udavačem, tak jen proto, že sis prohodil pojmenování ty udávání nazýváš obranou kriminálních živlů a vůbec se za to nestydíš, i když je proti tobě každý...

hgfcf
24. 06. 2014 19:20

va45 Ano sem to já je něco špatně ?

va45
24. 06. 2014 20:49

není

lambrika
24. 06. 2014 18:55

každý den si člověk říká, že už nic blbějšího to truchlícího nenapadne , ale on je jak bezedná studna

setroseuros
24. 06. 2014 18:12

jak vedel Rychtar co mu chtel dotcny dat,kdyz mu skocil do reci a domluvil to za nej? Podle me neni nic!Zadnej dukazvej material,to vse zas vymyslel Pepan a kdyz se nekdo chytne a nabidne penize da si je poslat na nejakej PO Box a pak posle nejake bezcenne fotky! Skvelej tah jak se nabalit

lambrika
24. 06. 2014 18:50

jak to věděl ???? tak ten ví vše a má dokonalý přehled

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.