Rychtářova aukce: Vyděrači si řekli cenu, údajný vrah nabízí 3 miliony! Ale někdo přihodil ještě víc... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Rychtářova aukce: Vyděrači si řekli cenu, údajný vrah nabízí 3 miliony! Ale někdo přihodil ještě víc...

Chudák vdovec Josef Rychtář (56)! Ještě se ani nevzpamatoval po velké osobní tragédii, kdy manželka z lásky v den jeho narozenin vstoupila pod vlak, a už je tady další pohroma. S nešťastníkem se totiž prý spojili vyděrači, kteří mají disponovat  78 usvědčujícími snímky, na nichž doprovází Ivetu Bartošovou (†48) ke kolejím v inkriminovaný den sebevraždy. Fotografie prý poskytnou, ale nebude to zadarmo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

va45
25. 06. 2014 21:38

Člověče Gotta a Vondráčkovou nemůžeš přirovnávat s Rychtářem a bohužel s Ivetou.Ty nechlastali a nepolikali prášky.A kdyby dopadli tak jak Iveta tak by se určitě nebránili.Natolik jsou inteligentní. Naštěstí manžel Vondráčkové a manželka Gotta nejsou Rychtář. Iveta kdyby byla dál zpěvačka tak jak byla v dávných časech tak si o Rycháře neopře ani kolo.To snad uznáš.

japome
25. 06. 2014 21:03

toto je zbytečné ty dva co tu jako zastupují celý národ - tak ty jsou už ztracení - pro ně je škoda slov - jsou tak zahleděni sami do sebe a umí jen urážet - neztrácejte s nimi čas

nazca
25. 06. 2014 21:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
25. 06. 2014 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hgfcf
25. 06. 2014 20:11

Va45 o tom co jeto živnost se z takovou lopatou jako ty nemá smysl bavit ti co mně dobře znají s cest mají velký obdiv k mé osobě a to jakým způsobem podnikám a tím si často uvědomuji že sem opakem mnoha Čechů kteří by za ty peníze za které pracuji by ani nezakašlali já si vážím toho co dělám a stejně tak ty co mně v tom podporují tím že mně dají práci zakázky moje pracovní doba je 24 hodinová pokut je dost práce svojí práci dělám 18 let ze svých cest sem poznal mentalitu českých lidí vice než kdo jiný .Poznal sem celkem 6 let práci u pásu v továrně další 3 sezony v Národním cirkusu Jo-Joo .
Porovnání rozhled :
Práce ve fabrice mně kromě platu nic nedala ačkoliv a na ní si rád vzpomenu .
Národní Cirkus Jo-Joo zde sem se naučil dovednostem ohledně reklamně disciplíně poctivosti a vytrvalosti i přes různá příkoří tvrdou dřinu a v různých tvrdých podmínkách sem za to rád že sem si tím vším prošel i zde sem poznal takové jako ty kteří dělali ramena ale pak zbaběle přes noc utekli . tihle ti týpci nikdy nemněli autoritativnímu řediteli odvahu říct co si myslí do očí .Zde sem poznal že zaměstnávat českého člověka pro majitele cirkusu je svým způsobem řehole každodenními nervi stres a zodpovědnost za lidi z jednoduchým myšlením o jejích bezpečnost na pracovišti .Poznal sem zde i různé intriky některých dělníku závist , neschopnost , lenost nevraživost , ale i spoustu dobrých lidí na které rád vzpomínám .
Ty přesně patříš k těm co si evidentně namlouvají a stěžují jak se nadřou za málo peněz zatím co ostatní se flákají za hodně peněz .Až budeš podnikat budeš mluvit jinak a práce si budeš vážit víc než před tím stejně tak si budeš vážit sám sebe ale to ty nejspíš neumíš a ani nebudeš umět protože to nepatří do tvé mentality a aní k tomu nemáš sílu a vůli .Pokud nesedíš u půllitru dennodenně hodiny v hospodě nebo u internetu coby zamindrákovaný nevyrovnaný český občan .
Jan Adamec ze Znojemska .

japome
25. 06. 2014 20:40

lambrika
25. 06. 2014 20:51

znáš to rčení ???? SAMOCHVÁLA SMRDÍ

jo, jo, když se koukneš na sebe, tak se sám musíš pochválit jak je vidět, tak ty dost času sedíš u netu , ale u tebe to bude určitě něco jiného

napíš celý životopis najednou , ať už je klid

va45
25. 06. 2014 20:53

Udělej si balonková zvířátka a bude ti dobře.Já si nechám tu lopatu.

hgfcf
25. 06. 2014 22:57

auslak
25. 06. 2014 19:07

Za 1 máš střední odborné učiliště

Za 2 výborně ovládaš pravopis

Za 3 jsi Jan Adamec ze Znojemska

Za 4 jsi nejchytřejší

Za 5 nechceš přejít na jinou diskusi , kde nebude spodina lidské společnosti a sem zavane čerstvý vítr, který po tobě to vyvětrá

japome
25. 06. 2014 19:59

a nechceš jít ty už jste toho tady nakydali dost mohlo by to už skončit - nebo to je tvá soukromá diskuse???

lambrika
25. 06. 2014 20:51

on to nikdy nepochopí

nazca
25. 06. 2014 21:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hgfcf
25. 06. 2014 17:51

Auslak je mi jedno jestli mně Věříš nebo ne pro můj život nejsi nijak důležitý díky bohu a tu hloupost tady konec konců ukazujete vy spodino české společnosti .Co ty o mně víš zmanipulovaný blbečku .Shazovat a špinit to jeto jediný co ty umíš .

arimi
25. 06. 2014 18:24

soudruhu! trčíš tu jako ten kůl v plotě

japome
25. 06. 2014 18:29

netrčíš - neboj - jen tu ztrácíš čas s hlupáky co si nevidí na špičku nosu a melou a melou a melou a už ani neví o čem

japome
25. 06. 2014 18:29

va45
25. 06. 2014 18:58

Poslouchej ty Copperfilde ,tebe to jestě nepřestalo bavit?A toho klona co za tebou leze jako řiťolez taky. Tak já ti něco napíšu.Nemám rád Kalouska,nesnáším ho a je mě husnéj a protivnéj.A víš proč?Kecá a otravuje pomalu celý národ už 25 dlouhých let.A teď proč ti to píši.Neotravuji tě na diskusích snim.Doufám,že to pochopíš.

auslak
25. 06. 2014 17:21

hgfcf : když už neji moc chytrej, tak alespoň neukazuj svou hloupost

auslak
25. 06. 2014 17:21

opr. nejsi

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.