Rychtářova aukce: Vyděrači si řekli cenu, údajný vrah nabízí 3 miliony! Ale někdo přihodil ještě víc... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Rychtářova aukce: Vyděrači si řekli cenu, údajný vrah nabízí 3 miliony! Ale někdo přihodil ještě víc...

Chudák vdovec Josef Rychtář (56)! Ještě se ani nevzpamatoval po velké osobní tragédii, kdy manželka z lásky v den jeho narozenin vstoupila pod vlak, a už je tady další pohroma. S nešťastníkem se totiž prý spojili vyděrači, kteří mají disponovat  78 usvědčujícími snímky, na nichž doprovází Ivetu Bartošovou (†48) ke kolejím v inkriminovaný den sebevraždy. Fotografie prý poskytnou, ale nebude to zadarmo!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

arimi
25. 06. 2014 14:02

změna plánu, majitelum fotek stačí sto tisíc

lambrika
25. 06. 2014 14:35

ve finále asi vemou i to, že půjdou spolu na pivo

arimi
25. 06. 2014 16:39

možná to vymění i za to pivo

auslak
25. 06. 2014 17:22

nebo za něco teplého

arimi
25. 06. 2014 18:18

hgfcf
25. 06. 2014 13:10

va 45 Tak za 1 Pokud vím ták Nick mám jen jeden ( hgfcf )a ani se nedá technických důvodu registrace dát skutečné jméno hlupačko takže pokud si nato spomenu dávám ho hned pod příspěvek dodatečně .A německy sem zde nikdy nepsal to si mně pleteš s někým jiným .Na tebe by platilo pořekadlo potrefena husa kejhá nejvíc .

Za 2 neotírej se do vedení českého národního Cirkusu Jo-Joo ani nevíš jak se správně píše a už vůbec nic nevíš o této společnosti ze kterou má velice dobré vztahy .

Za 3 z bulvárem nemám jak osobní tak i pracovní problémy .Bulvár jako takový nepotřebuji ani ke své profesi a už vůbec ne ke svému životu .Jen mně není lhostejné co si dovolí .

Za 4 nemám se proč a zač schovávat .

Za 5 bych upřesnil tvé nařčení pana Rychtáře .KDYBY NEBYLO FANATYCKÝCH ČTENÁŘU BULVÁRU TAK BY PANÍ BARTOŠOVÁ MOHLÁ JEŠTĚ ŽÍT .Paní Bartošová chtěla především pracovat a ne osobě číst bulvární hnůj podpořen bulvárními fanatiky jako si ty .Díky bulvárnímu hnoji už nemněla sílu a ani chuť žit v tomto potěmkinovském kocourkově .

arimi
25. 06. 2014 13:40

hele kotě, s tímhle se obrat na lampárnu anebo líp na pana pepana. u neho se dožaduj vysvetlení, proč ivetu zaprodával bulváru a proč ji pred ním nechránil! kdo nechce, ten se na stránkách novin neobjevuje jako na běžícím pásu a také se dá s bulvárem udělat krátký proces, stopka, máte padla ... uz to nežeň do takových rozměrů, které jsou i tak presne ohraničeny a končí tak ci tak u pana pepana. nezachráníš ho, a on ti o to ani nestojí, podívej, jaké každý den vymýšlí stupidity, jen aby shrábnul nejaké ty love on nutne potřebuje nejak vydělávat, a ty mu to jenom kazíš

lambrika
25. 06. 2014 14:38

hgfcf - - neřeš to a pokus se uplatnit někde jinde tady nemá nikdo náladu na tvé eleboráty

malenabald
25. 06. 2014 15:05

a není ten hgfcf rychtář? On má taky jen základku a ty chyby, které tady v textu dělá, ty sedí na rychtu.

hgfcf
25. 06. 2014 17:14

Malenabald jámám za sebou i střední odborné učiliště víš tak nepoužívej slovo taky .Co je můj pravopis oproti tomu co ví tady denně produkujete za hnůj .Jan Adamec ze Znojemska .

auslak
25. 06. 2014 17:19

.. " Co je můj pravopis oproti tomu co VI tady .... "

ani to učiliště ti tady nikdo nevěří , Adamče ze Znojemska

arimi
25. 06. 2014 18:46

ukazuje to tím směrem, celkem je to možné a když pouzívá výrazy jako zmanipulovaní blbečkové, spodina české společnosti, hlupáci, je jasné, že se ho něco dotýká osobně, jinak by se tak nepral

va45
25. 06. 2014 21:14

Je to kouzelník ,umělec a my si ho nevážíme ani ten bulvár.A on je šokován.To je celý. On zapoměl jaký momentálně má národ názor na umělce. Není v obraze.

va45
25. 06. 2014 19:02

No tak to o počítači a technice houby víš.Vše se dá ,když víš jak na to.A jinač nemám na tebe náladu.makal jsem a ty tady sedíš imrvére na bulváru a kecáš a kecáš. A hlavně chceš národ napravovat.Jo to je to volné povoláví. Živil jsi se ty vůbec někdy prací?Opravdu prací.

va45
25. 06. 2014 20:02

Tobě museli v mládi hodně ubližovat.Kdo bránil Ivetě aby pracovala. Bulvár? A do cirkusu JO JO chodím pravidelně když je v České republice.A až tady bude tak na tebe to pětikilo objetuju abych se na tebe šel podívat.Divím se,že tě ty hadi a krokodýli ještě nesežrali.Pani Bartošová nejmíň 5 let už nemohla zpívat.Já sám ji přál aby se ji kambek podaříl.Bohužel nepodařil.Ovšem bulvár to nezavinil.A jestli nemáš v hlavě jen šedou hmotu tak to uznáš taky.Strašně jsem Ivetě fandil.Škoda,že potkala Rychtáře.

nazca
25. 06. 2014 20:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
25. 06. 2014 21:11

To je zbytečný.I když máte pravdu a on si tu knihu přečte tak stejně bude mít pravdu on a napsal třo bgulvár..Mě to připadá,když tady bojuje za Rychtáře jako by si dělal svoji reklamu jak je dobrý člověk. Napsal mě tapety ,celý životopis a vylíčil mě jaký je KinKong.

lambrika
25. 06. 2014 07:51

existují , ale ja na nich kuna co chodí k sousedům do kurníku

no nedej za to 3 miliony

malenabald
25. 06. 2014 07:22

Myslím, že žádné fotky neexistují.

setroseuros
25. 06. 2014 08:22

Ja taky! Je to zas jenom Rychtarovo divadlo jak byt zas na titulce a mozna je to dobre premysleny plan , jak od nekoho, napr od Martuciho, vylakat penize za neco co vubec neexistuje! Martuci by si mel na nej davat bacha, protoze jednani s psychopatem je nebezpecne!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.