Vědec navrhuje likvidovat postižená miminka! "ZABIL BY I NAŠE DĚTI?" ptají se celebrity s nemocnými potomky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vědec navrhuje likvidovat postižená miminka! "ZABIL BY I NAŠE DĚTI?" ptají se celebrity s nemocnými potomky

Pokud se lidé narodí s těžkým postižením, jsou to zrůdy a lékaři by měli mít právo ukončit jejich život. A to i v případě, že by s tím rodiče nesouhlasili. Tak se v odborném textu prezentoval doktor práv Miroslav Mitlöhner (78) Tento svérázný vědec radil i ministryni práce a sociálních věcí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

oooo.
22. 06. 2014 08:50

to nevím, pravnučky jsou zdravé, a to ultrazvuk vnučka absolvovala opravdu často. měl jsem možnost být u toho a je fakt, že dětem je to nepříjemné, plod se vždy snažil uhnout dost mě to překvapilo, myslel jsem že jim to nevadí, ale ono zřejmě jo. Vnučka si pak vždy stěžovala, že je dítě rozvrtané, dělalo až nepříjemné kotrmelce po prohlídce jak říkala. Jestli je však škodlivý nemůžu posoudit, spíš bych řekl že to má na svědomí také vysoký věk prvorodiček a jejich partnerů. na genetice jsem měl tu čest zůčastnit se několika sezení, a dost věcí mě ani nepřekvapovalo, tohle se vědělo už za nás.

fill-ll
22. 06. 2014 09:35

Hahahahaha co to meleš ty trotliku. Pamatuješ na tvůj příspěvek o teoriích? Tak tohle je zase tvoje teorie... Jak vidno tak ty jsi z toho stromu právě spadl voe a na hlavu

sateblit
22. 06. 2014 07:54

Ve starověké Spartě takové děti házeli hned ze skály­....­...ne­tuším, jestli tam tehdy kvůli tomu někdo protestoval

prroud
22. 06. 2014 08:31

Kdyz protestoval,letel taky,chces takovou spolecnost?

mandat
22. 06. 2014 08:57

Zkuzte mesic delat pecovatele postizenemu a pak se Vas zeptam.

oooo.
22. 06. 2014 09:01

asociálovi to nedělej, ten pak bude dotyčnou postiženou osobu aý k smrti nenávidět byl by schopen mu i do hlavy píchat špendlíky a nehnulo byto s ním. Takový asociální člověk je i tak pro společnost problém.

fill-ll
22. 06. 2014 09:45

Jo tak to je BINGO

oooo.
22. 06. 2014 08:59

on si neuvědomuje, že to rozhodnutí je dnes jen a pouze na té ženě a upřímně je to obrovské břemeno-dát život, nebo nedát život,pokud má být něco v nepořádku, když to dítě bylo vymodlené, je to obrovská zodpovědnost, osobně bych rozhodovat nechtěl.

fill-ll
22. 06. 2014 09:48

Jasný, tebe bych tam házel s oblibou každej den ty chytraku. Chtěl bych vědět jak by ses postaral ty o postiženého. Pos.rany prrrrrroudiku

mandat
22. 06. 2014 08:56

A bylo to rozumne.

vykutalena.vdova
22. 06. 2014 07:37

Opravdu zvláštní přístup.....nedáme dopustit na těžce nemocné vegetující tvorečky, ale důchodce co celý život pracovali a platili dane, by stát s chutí naházel do Macochy....protože moc ujídají ze společného koláčku...Nikam jsem nepokročili...když s klidem překročíme bezdomovce a nasedneme do japonskýho auta.....Je to celý k pláči....Pana doktora by jsme měli vypráskat za hranice, jak je u nás dobrým zvykem...

oooo.
22. 06. 2014 08:22

většina bezdomovců si za svůj úděl může sama zkuste jim dát místo pár korun do ruky rohlík...Ten opravdu hladový vám poděkuje, ten co si neumí vážit života vás počastuje nadávkou

prroud
22. 06. 2014 08:33

Mozna si dost bezdomovcu prave umi toho zivota vazit,proto jsou bezdo­movci!­Nesou­hlasej s timhle pokryteckym bordelem! Pokud se bavime tedy o bezdomovcich a ne lemple­ch,nar­koma­nech a podobnejch......

oooo.
22. 06. 2014 08:53

znal jsem bezdomovce profesora dějepisu, ten tak skončil díky svému synovi, ale to byla světlá výjimka. Nikdy nepil, žil na zahradě v domku a byl zahrnut knihami, které vždy odněkud dotáhnul. Jinak však nebyl schopen ani naštípat dříví. V normálním životě byl zřejmě dost nepoužitelný. Dnes už není, zemřel loni v zimě na podchlazení.

mandat
22. 06. 2014 08:57

Presne tak.

mrdounberlusconi
22. 06. 2014 05:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
22. 06. 2014 05:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
22. 06. 2014 08:34

Jsi snad ty nejak uzitecnej? Jak jsem proti,u tebe by me snad i ukecali na vyjimku

oooo.
22. 06. 2014 08:54

repro
22. 06. 2014 08:59

Ano, jsou pro okolí velmi užiteční, protože svojí existencí budí v lidech soucit. To, co svou nehorázností vyvoláváš ty, je pro lidi velmi neužitečné. Je to jen nechuť nad tvým ubožáctvím. Tomu já říkám zrůda, přestože máš všechny hnáty a jsi "zdánlivě" normální Ve středověku bylo běžné, veřejně se na ulici posmívat těmto lidem a házet po nich cokoliv. Dnes to společensky únosné není. Ale o moc dál jsme nepokročili, když po nich může ve virtuálním prostoru házet bláto kdejaký pitomec tvého ražení- Smutek!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.