Vědec navrhuje likvidovat postižená miminka! "ZABIL BY I NAŠE DĚTI?" ptají se celebrity s nemocnými potomky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vědec navrhuje likvidovat postižená miminka! "ZABIL BY I NAŠE DĚTI?" ptají se celebrity s nemocnými potomky

Pokud se lidé narodí s těžkým postižením, jsou to zrůdy a lékaři by měli mít právo ukončit jejich život. A to i v případě, že by s tím rodiče nesouhlasili. Tak se v odborném textu prezentoval doktor práv Miroslav Mitlöhner (78) Tento svérázný vědec radil i ministryni práce a sociálních věcí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ho.no
03. 03. 2017 12:59

nechci se rouhat,ale pokud si pamatuji,tak už ve starý Spartě shazovali postižené děti z útesu..takže tato "myšlenka"tu byla už dávno před námi

karprox
26. 10. 2014 06:18

Samozřejmě se jedná o velice kontraverzní téma. Jsou zde slyšet názory matek. Ty názory se různí. Samotných dětí se zeptat nejčastěji nelze. Uvědomuje si někdo, že vlastně jde o odsouzení k celoživotnímu těžkému mučení dotyčného jedince? Část z nich si to není snad schopna ani uvědomit. Ale ti kteří jsou si toho vědomi musí nevýslovně trpět! Kdo z vás by chtěl být na jejich místě? K jakému rozhodnutí by dříve nebo později došel?
Jsem hluboce přesvědčen, že jim dlužíme mnohé z toho co by šlo zjistit v rámci předporodních vyšetření v celé době těhotenství. Smilujte se nad dětmi, nad matkami, i nad společností která není schopna často zajistit péči ani o ty relativně zdravé ani o ty ještě nedávno zdravé!

prroud
23. 06. 2014 10:22

Nevim jak vy ,"vazeni",ale to tisickrat radeji pridam z dani na ony nevin­ny,ne­mohou­ci,na nas odkazany tvory,nez "radobyvlade" aby to rozkradla a probendila s ku.rvama!Nastavela si za to palace a zaridila si za nase vydreny penize sladkej zbytek zivota bez prace,za vlastizradu!!!

prroud
23. 06. 2014 10:19

Kdosi se tu odvolaval na prirodu,jeji zakony! To chceme? Ackoliv na Universum od prirody oddelilo mentalne tim ze nam poskytlo rozum,moznost myslet a cejtit,bejt Clovekem? Chceme zakon silnejsiho primitiva,nazrat se za kazdou cenu? Tak jen do toho........mam jen pocit,ze by to dost samotnejch prispivajicich (lidskejch katu na papire v radoby anonymite)neprezilo dlouho.......

trhnisinadledvinkou
23. 06. 2014 09:18

nevím jak Vy, já bych opravdu těžce postižené dítě, dítě, které mě ani nepoznává, vyžaduje péči 24 hodin denně nechtěl... do ústavu bych ho nedokázal dát, ale nevím, jestli bych to zvládal.. a pak, asi největší trauma bych měl z toho, co s tím dítětem bude, pokud mě přežije

prroud
23. 06. 2014 09:26

Poloz si zakladni otazku,zabil bys tedy vlastni dite vlastnorucne po jeho narozeni? Vzij se do situace,odpovez si a mas to doma......Nakonec kdo jinej by mel takovou vec udelat,nest si zodpovednost a taky zit s nasledkama nez ten kdo situaci navodil? Je to v prvni rade jeho pravo i povinnost! Rado a casto se na to zapomina.

prroud
23. 06. 2014 10:08

Uz jen tohle stavi onoho "mistra" kterej navrhuje takovy reseni tak jak ho navrhuje do prinejmensim "divnyho" svetla­....­....­...ze­?Zati­zit porodniky takovym rozhodnutim a vykonanim "rozsudku" nad cizim tvorem kteryho pomahaji privist na svet! ;-/

prroud
23. 06. 2014 10:11

Hmmm...........a nikomu to neprijde nepri­roze­ny,div­ny,ne­normal­ni,po­nizu­jici a degradujici,obejit druhyho cloveka,navic jeste rodice? Zajimavej zpusob mysleni.Udelat z porodniku co maji pomahat, soudce a katy.Ja bejt porodnik,kdybych mel bejt takovej podle onoho "vedatora" ,zacnu rovnou s nim!

prroud
23. 06. 2014 10:13

A dal si onu myslenku rozvedte,neni potom jedno jestli budu zabijet lidi hned po narozeni,nebo kdykoliv v jejich zivote??! Protoze si to proste rozhodnu,dali mi to beztrestny pravo,aniz by mi v tom nekdo branil?

prroud
23. 06. 2014 10:14

Vlastne koho chci,staci mi jen napsat do "umrtniho" listu dovetek,: "nevratne posko­zenej­"...­....­....­....­.Klik,­jeste porad nic?..........

trhnisinadledvinkou
23. 06. 2014 11:23

ty asi nerozumíš psanému slovu, že jo?

prroud
23. 06. 2014 11:32

Bud ty lasky a precti si praci onoho "vedce" at vis vlastne ktera bije!!!

prroud
23. 06. 2014 11:34

A vlastne,nez se do me obujes,vsechny moje prispevky tady ;-),dovedo

trhnisinadledvinkou
23. 06. 2014 11:52

já to četl... a nejen toto

prroud
23. 06. 2014 12:14

Nedavals pozor!

trhnisinadledvinkou
23. 06. 2014 11:22

proč po narození? v dnešní době je genetika a různé testy na takové úrovni, že já osobně bych radši volil potrat než dítě těžce postižené s nejistou prognózou .. nikdo nemluví o zabíjení již narozených dětí

slavibor
23. 06. 2014 14:38

To se tedy mýlíte, tady se mluví o zabíjení již narozených dětí. Ten právník chce nejen POVINNOU INTERUPCI, což samo o sobě je nepřijatelné, ale také navrhuje upravit zákon tak, aby lékař mohl život JIŽ NAROZENÉHO těžce postiženého jedinece UKONČIT, a to bez SOUHLASU RODIČU. Co se týká prenatálních testů, tak ani ty nejsou dokonalé, na diskuzích už se vyjadřovali rodiče, kterým se narodilo zdravé dítě, ač jim testy vyšly špatně a lékaři je strašili, že dítě bude postižené.

catherin4
22. 06. 2014 20:58

Mala som moznost pracovat s tazko postihnutymi detmi a bola som prekvapena, ako sa tie deti vedia tesit zo zivota, z malickosti. Boli ine ako normalne deti, niektore z nich cakala ista smrt a tak si uzivali zostavajuci zivot najviac ako sa dalo. Predstava, ze niektori by im najradsej rad radom podrezali krky je pre mna hrozna, znamenalo by to len navrat k nacizmu. To uz tu mozme rovno vybudovat nanovo aj koncentraky.

slavibor
22. 06. 2014 22:34

prroud
22. 06. 2014 23:27

Jsem rad za kazdyho,kdo ma rozum­....­....­....­....no­,moc nas nezustalo .Dobra,atsi,mame teda plny ruce prace s tim,udelat z cloveka,Cloveka,ja tu vyzvu vzal uz pred hodne lety,jsem rad,ze nejsem sam,na alternativnich webech kde se informuje po pravde je nastesti tendence vzrustajici,tohle je jen drbna,slouha globalniho para­zita,­bulvar­,nas­testi­....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.