Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zikmund
15. 08. 2011 16:08

Já už ani před pěti minutama. Je to fofr.

hejhej
15. 08. 2011 15:22

Martucci ještě větší blbec,než se odhadovalo.O Bartošové to ví celá republika.Bude propuštěna a brzy si přečtene nebo uslyšíme na Primě,kdo jí okra­dl,poš­pinil­,ublí­žil,te­rori­zoval­,zná­silňo­val a pod. a opět důvod si cvaknout.

zikmund
15. 08. 2011 15:26

Chtěl se chlapec zviditelnit, myslel, že přes ožralou exhvězdu v letech to půjde snadno, ale netušil, že si zahrává s ohněm. Malinko se mu to vymknulo a teď kličkuje jak postřelenej zajíc. Felix ho varoval. A to nejhorší ho ještě čeká, jak správně píšeš.

kozaliza
15. 08. 2011 15:27

a to chtěl odjet, dokud Ivet spinká v kleci....trošku to nestih

zikmund
15. 08. 2011 15:31

Před osmou večer bude Iveta čekat s kuframa na letišti.

kozaliza
15. 08. 2011 15:34

jen jestli hrábě neměl toho vína koupit víc....takhle na něj nezbyde

zikmund
15. 08. 2011 15:41

leguana
15. 08. 2011 15:42

Nic není vyloučené v tomto neuvěřitelném příběhu

leguana
15. 08. 2011 15:32

Já stejně nevěřím, že odjede, jestli je to vůbec pravda, že to napsal on.Hmm, všichni si mysleli, že jí pošlou na léčení a ono ho.v. no

zikmund
15. 08. 2011 15:39

Proto začali všichni najednou shodně tvrdit, že to sebevražda nebyla. Následoval by soudní příkaz k léčení a svěření Artura do péče otce a to nekompromisně. Asi jim to došlo včas. Myslíš, že Ital zametá stopy a že jedou s Ivetou na sáááámek?

kozaliza
15. 08. 2011 15:43

Myslím spíš, že špatně v tom telefonu rozuměla.... říkal "pod zámek" a ne "na zámek"

zikmund
15. 08. 2011 16:09

leguana
15. 08. 2011 15:47

Jak jsem psala pod tebou, možné je v tomto příběhu všecko. Ale sranda by byla, (pakliže je to pravdivý výrok, že Ital odjíždí v daný čas směr Barcelona) kdyby odlétali spolu úplně v jiný čas a úplně jinam. Byla by to perfektní kamufláž

leguana
15. 08. 2011 15:50

sorry za nesrozumitelnost. Chtěla jsem říci, jestliže to psal opravdu hrabě (F

kozaliza
15. 08. 2011 15:41

problém je, že "poslat" někoho na léčení jen tak nejde. musela by dobrovolně. což by předpokládalo přiznat si, že mám problém a chtít ho řešit. bohužel Ivet se stále snaží sama sebe i ostatní přesvědčit o opaku. a navíc se v jejím okolí vždycky najde dost lidí, kteří ochotně přitakávají a tím ji utvrzují v její ublíženosti a hlavně ve vinně všech okolo

zikmund
15. 08. 2011 15:21

http­://www­.bles­k.cz­/cla­nek/ce­lebri­ty-ceske-cele­brity/­157620­/ive­ta-bartosova-utekla-z-nemocnice.html

Jdu číst.

kristuska
15. 08. 2011 15:20

http­://www­.bles­k.cz­/cla­nek/ce­lebri­ty-ceske-cele­brity/­157620­/ive­ta-bartosova-utekla-z-nemocnice.html

kozaliza
15. 08. 2011 15:24

sotva stačila vystřízlivět....

mafr
15. 08. 2011 15:06

byla dnes propuštěna z nemocnice,ale kde je ,to nevíme.Tn.cz

zikmund
15. 08. 2011 15:14

V tom případě můj typ, že ji propustěj už dnes byl správný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.