Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zkrat
15. 08. 2011 14:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:34

To ne, ale doufám, že bychom se mohli jejím prostřednictvím dozvědět něco více o malých místnostech a zlých lidech v bílých pláštích.

4444ef
15. 08. 2011 14:43

Jo a kdo jí tam dotáhne?Jinak než ve svěrací kazajce jí na léčení nedostaneš

eva33
15. 08. 2011 14:32

martucci kecá, teď zrdhá, protože se bojí, kdyby jí náhodou opravdu pustili a vona zjistila, že o ní řekl, že je stará a následně jí vykrad barák, tak z něj nechá udělat 10 malejch pážat

4444ef
15. 08. 2011 14:41

4444ef
15. 08. 2011 14:21

Ještě tam vynechali,že zve novináře na pápá na letiš­tě.Ho­nem,ho­nem,do­kud ještě dokáží napsat správně jeho jméno.Po Barceloně po něm(kromě fanatických obdivovatelek šlechty)neštěkne pes.

zikmund
15. 08. 2011 14:25

Asi proto tam jede. Potřebuje proběhnout pár bordelů, aniž by měl za zadkem novináře.

zkrat
15. 08. 2011 14:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
15. 08. 2011 14:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 14:14

no,nic moc,žádné drama.Na FB se chlubí tým Ivety ,že dal rozhovor do tištěného Plesku,nemá ho někdo před sebou?

zkrat
15. 08. 2011 14:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 14:17

No tak Lukáš,vždyť to se rovná týmu ,ne?!

zikmund
15. 08. 2011 14:18

Díky za výborný a plynulý přednes.

zkrat
15. 08. 2011 14:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
15. 08. 2011 14:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:30

Dali mi pamětní diplom a knihu V.I.Lenin - Imperialismus, nejvyšší stádium kapitalismu. Hlavně tam na tom úřadě bylo hodně šero. Jak tam vlezeš, hned se setmí. A hodně děcek tam bylo. I s tatínkama, maminkama a asi i babičkama. Takové ty velké soudržné rodiny.

zkrat
15. 08. 2011 14:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:10

Stálo by za to dohledat diskuse z července na Blesku a těm slepicím, co tam teď hraběte cupujou na kousky to otřískat o hubu. Když jsme to tam psali už od začátku, jak to bude i jak to dopadne, tak nás mohly vzteky rozsápat. Vlhly tam blahem nad tou úžasnou "láskou až do smrti a šarmem Itala" a teď otočily jak na obrtlíku a nenechají na něm nit suchou. Fakt vymaštěný fanatičky.

4444ef
15. 08. 2011 14:16

No ta "psycholožka" na Plesku by sama potřebovala teplou,studenou a do klece,aby se jí ztratil fanatický lesk z očí a pěna u huby

zikmund
15. 08. 2011 14:19

Není to psycholožka. Je to psychopatka. Ona si dost plete výrazy.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.