Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

duncinela
15. 08. 2011 12:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 12:16

se prohýbá chvilku smíchy u Plesku nad bláboly těch pošahaných Jeho­vistů(­bara,­doktor­ka,fran­ta) a už chytí od Jumpy korýtko,ani jsem nemusela nic podmáz­nout­....Dí­ky,dí­ky,dí­ky s úctou přijímám ELITNÍ-to zní hrdě

zikmund
15. 08. 2011 12:18

Máme brilantní styl práce. Předávám ti zkrata a lubnicka a jdu se šlechtit. girasole je na obídku. Udržujte chod klubovny.

zkrat
15. 08. 2011 12:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 12:22

ale ELITNÍ před fízlem bylo taky,ne?!;-)

zkrat
15. 08. 2011 12:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 12:25

4444ef
15. 08. 2011 12:28

Pane místopředsedo,já se skláním nad Vaší velkodušností a hrdě prohlašuji,že budu fízlovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí

zkrat
15. 08. 2011 12:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 12:23

zkrat, přimlouvám se za "elitního fízla", ať se to trochu zjemní.

zkrat
15. 08. 2011 12:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 12:27

No joooo. Šak už jdu. tak zatím.

lubnicka
15. 08. 2011 12:12

Za tu situaci může jen chůva, určitě nebylo potřeba volat sanitku. Jsem zvědavý, co řeknou lékaři. Jestli opravdu spolykala ty prášky, pokusila se o sebevraždu a málem umřela, anebo jestli byla jen opilá a zhroutila se. Ve špatném stavu byla už několik dnů předtím.“... a zase je ivetka nevinna chuderka, ktere jen ublizuji...

lubnicka
15. 08. 2011 12:13

Já jediný jí pomáhám. Byl jsem teď u ní v domě, abych našel účty a splátky, abych je zaplatil. Žije teď jen z půjček. Chůva lže, vždyť Ivetě teď platím i dvacet tisíc účet za telefon, i když jsme se rozešli před dvěma týdny. A budu jí jako kamarád pomáhat i nadále.“...

zkrat
15. 08. 2011 12:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lubnicka
15. 08. 2011 12:10

no, tak si chlapec konečně dopřeje prázdniny

zikmund
15. 08. 2011 12:11

Ahojky.

lubnicka
15. 08. 2011 12:14

Ahoj

zkrat
15. 08. 2011 12:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 12:10

Můžu se tě zeptat na něco mezi dvěma klávesnicema?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.