Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

krdas
15. 08. 2011 15:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 15:02

zikmund
15. 08. 2011 15:14

byl si sbalit trenky a kartáček na zuby.

krdas
15. 08. 2011 14:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 15:02

Héč a tady je 17 a prší-pukni závistí

zikmund
15. 08. 2011 15:15

Tady neprší, jen občas poprchává, ale hrozný dusno. Jak pod skleněným poklopem.

zkrat
15. 08. 2011 14:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:55

Zatím. Já jdu rychle něco uvařit.

zikmund
15. 08. 2011 14:55

Pro nás, ne pro tebe.

4444ef
15. 08. 2011 14:59

Tak já jdu do vany,už mi tu nikdo nezůstal-fňuk

zkrat
15. 08. 2011 14:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
15. 08. 2011 14:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:49

Mi to nějak nejde zkrat. Zkouším dál.

eva33
15. 08. 2011 14:58

já našla akorát tohle http­://www­.roz­kvetle­konva­linky­.***/c­lanky/­zpevac­ky/i­veta-bartosova-2.html , ze Super jako by to bylo staženo

eva33
15. 08. 2011 14:59

pak tohle, je to sice stejná situace, ale jiný manažer a jiný rok

eva33
15. 08. 2011 15:04

jo pardon http­://bles­kove­.cen­trum­.cz/ce­lebri­ty/cla­nek.ph­tml?id­=587770

leguana
15. 08. 2011 15:14

http­://www­.super­spy.cz­/bul­var/tr­agedi­e/6237-manazer-ivety-bartosove-prosi-dejte-ji-pokoj.
Ale vyskočí tabulka-chyba kódování obsahu.

zikmund
15. 08. 2011 14:42

3dots: Co je to za diagnozu "bolavá duše"? prober se, nebo se bojíš napsat, že je to nezralá osobnost s hysterickou neurotickou poruchou, se stavy akutní paniky, závislá na psychofarmakách, s abuzem alkoholu a z toho vyplývajích projevů stohomamu? Hurá na psychiatrii - a nepouštět, dokud nebude mít na svojí nemoc náhled a nebude se systematicky léčit.

124petula: Re: 3dots
Diagnózy zde udáváte Vy, byť mohu jako odborník konstatovat, že úplně zcestné. Vy jste Ivetu osobně viděl či odborně vyšetřil? Já ji jako odborník neviděla a tak si nedovolím určovat diagnózu, uvedla jsem pouze fakt a ne diagnozu že má Iveta bolavou duši. S Vámi jsem si také nepotykala.Přeji Vám, aby se Vám nestalo to, že až budete mít nějaké trápení, aby Vás někdo hned neoznačil za duševně nemocného člověka a neurčil Vám diagnózu-příznaky se by našly již nyní.

Paní doktorce tam fušujou do řemesla. A ona se vzteká, že to teen člověk trefil naprosto přesně.

4444ef
15. 08. 2011 14:43

JJ,z tohohle jsem byla mrtvá smíchy

zikmund
15. 08. 2011 14:46

Pera Nováková je fakt šoumenka. Vytvořila si moc hezkou identitu na netu. Docela by mě zajímalo, co dělá opravdu. Asi nic moc, když má tuhle nutkavou potřebu si hrát na intelektuálku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.