Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zikmund
15. 08. 2011 16:15

dunci, zatím nevíme, kde se schovává, ale jdeme po stopě. Pachovou stopou je vůně destilátu.

krdas
15. 08. 2011 15:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 16:07

Je to drama. Doufám, že to do večera ještě nějak vygraduje.

leguana
15. 08. 2011 16:11

Já jsem si taky jista, že ještě není překvapením konec.To by byl fakt gól, kdyby spolu putovali úplně jindy a jiným směrem. Ale myslím si, že novináři situaci monitorují

zikmund
15. 08. 2011 16:17

Já typuju na 75%, že to tak je. Proto Ital tak otočil. ještě včera říkal, že jí bude pomáhat a přemluví ji k odjezdu do Itálie a dnes ráno už tvrdil, že na ni kašle a jede do Barcelony (úplně na druhou stranu).

leguana
15. 08. 2011 16:23

Určitě zosnovali Velký plán, jak obelstít český národ. Ostatně, kam by Iveta šla? Domů? Tam by se upila k smrti.Otázkou zůstává, co s ní bude hrabě dělat. Domů asi nesmí, tak jí pořídí nějaké bydlo, ale co dál? Situace se může opakovat a jak to bude zvládat? Pochybuji, že ona dá souhlas k léčení

eva33
15. 08. 2011 15:38

Tak to bude na letišti dneska večer ještě veselo

zikmund
15. 08. 2011 15:40

Novináři budou číhat na letišti a Martucci si s Ivetou v klidu poštráduje směr Gargáno.

eva33
15. 08. 2011 15:42

kde na ně bude čekat team ze Super.cz, kterým Domenico zaplatil hotel, protože hraběnka je vylifrovala ze sááámku

zikmund
15. 08. 2011 15:46

Jestli s Ivetou táhnou zpátky do Itálie, tak hraběnka asi z toho bude "pekelně odvařená". To aby schovala služebnictvo před Ivetou.

eva33
15. 08. 2011 15:49

a přichystala kondomy

elfrieda
15. 08. 2011 15:49

Myslite,ze mela Iveta fofry, aby ji neutekl?

zikmund
15. 08. 2011 16:06

Myslím, že jsou i možná domluvený a kecy o Barceloně je zastírací manévr.

elfrieda
15. 08. 2011 16:48

Nojo, tahle varianta me nenapadla

krdas
15. 08. 2011 15:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 16:08

Jasný. Do Itálie jedině přes Plzeň.

zikmund
15. 08. 2011 15:37

Alkoholik není člověk,který "řeší"problémy alkoholem.Alkoholik je člověk závislý na alkoholu,člověk který má potřebu pít pravidelně!!!!!

Proboha kde se ty Ivetini fanoušci berou? Měli by v tom blázinci ten internet zatrhnout. Kdo to má číst.

kristuska
15. 08. 2011 15:32

Otazky vystrizeny, takze to vypada jako Domenicuv dlouhy monolog
http­://tn­.nova­.cz/zp­ravy/­zaji­mavos­ti/ex­kluziv­ni-rozhovor-martucci-chce-zazalovat-ivetinu-chuvu-pomlouva-nas-jsme-nastvani.html

zikmund
15. 08. 2011 15:37

To tam bylo už včera, ne?

kristuska
15. 08. 2011 15:42

Nevim, asi jo, ale se mi o Ivet uz i zda, tak nevim co jsem cetla nebo videla vcera a dnes

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.