Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vezuel
15. 08. 2011 17:24

priamy prenos

zikmund
15. 08. 2011 17:25

Asi ne.

kozaliza
15. 08. 2011 17:29

že by 21:15 Taková moderní rodinka (5) - Prima ?

zikmund
15. 08. 2011 17:23

lokše dunci. Víš, co to je? Já už asi 5 minut vím.

vezuel
15. 08. 2011 17:28

ja som vcera cakala na tu colu este asi pol hodku ... uz nebudem taka zla... ako som predpokladala .. chudacik plazil sa 20 v zapche

zikmund
15. 08. 2011 17:30

Ježiš vezuel, ty jsi kruťas. Ten tě musí teda milovat.

montevideo
15. 08. 2011 17:33

Dovezl ti včera tu coca-colu?

vezuel
15. 08. 2011 17:35

no jasne ze ano ...

qw.s321
15. 08. 2011 17:16

nejezchleba: odlitaji v 21.15 smer barcelona mam to potvrzeny ....na letisti bude hafa novinaru on tam prijede o chvilku drive a ona prijede s ochrankou ...pry bude na nej zvat ,,ja te miluju vem mi sebou a on to udela ....je to show a plati to ringier (15. 08. 2011 16:45)

vezuel
15. 08. 2011 17:17

a kto plati letenku

qw.s321
15. 08. 2011 17:19

nejezchleba: pripravuje se na odlet do barcelony , maji to domluvene jako reklamu pro cestovku ....nechte ji zaplatit ten celej nesmyslnej vyjezd ty zachranky a policajtu...je to vysmech vsem normalnim lidem , ta holka je zachytku a cvokhaus (15. 08. 2011 16:14)

zikmund
15. 08. 2011 17:22

nejezchleba je asi nějaký člen Ivetina týmu, který dostal za úkol přesvědčit veřejnost, že Martucci opravdu letí do Barcelony. Dokud neuvidím fotku, tak tomu nevěřím.

vezuel
15. 08. 2011 17:23

aha to bude ten uterakovy ... ale ma uz noveho co sa oblieka do alobalu

zikmund
15. 08. 2011 17:25

ginger333
15. 08. 2011 17:30

Barcelóóóńa, Barcelóóóńa
Jistě bude spousta fotek.

girasole
15. 08. 2011 17:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 17:19

Tak mě napadá, že Blesku po změně grafiky už tak nefrčely diskuse, tak možná zasponzoroval některé blázince a rozdal chovancům notebooky. Poslední dobou se tam slejzá fakt výkvět cvoků,

vezuel
15. 08. 2011 17:23

vcera nazval svokmi niekto nas .. to ste postrehli

zikmund
15. 08. 2011 17:24

Víme. Ještě dnes tam psal, tak má ode mě odpověď.

vezuel
15. 08. 2011 17:26

urcite ho zahreje na srdiecku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.