Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zikmund
15. 08. 2011 17:07

Co jsou lokse?

girasole
15. 08. 2011 17:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vezuel
15. 08. 2011 17:10

ano su to tie bramborove placky .. ale toto nie su klasicke.. tieto su trosku vysusenejsie .. ako tie klasicke .. ale ked nebudete vediet .. tak urobim hrncekovy knedlik .. ved sa nic nedeje.. varim za zajtra

vezuel
15. 08. 2011 17:03

chcela by som urbit tu vasu kachnu s cervenym zelim a loksami .. munuly tyzden som prechadzala vsetky vase online kucharky a nasla som ako sa strerilizuje zeli .. cize som si ho minuly tyzden spravila .. malo by byt uz pozivatelne zo skla .. kachnu mam .. ale neviem ako sa robia lokse... tie nase su velmi tvrde.. tie ceske su uzasne .. ako ich spravit

zikmund
15. 08. 2011 17:06

Co jsou lokse? Bramborové knedlíky?

vezuel
15. 08. 2011 17:07

nie bramborovy knedlik viem ..

http­://www­.goo­gle.sk­/sear­ch?tbm­=isch&­hl=sk&­source­=hp&bi­w=800&­bih=39­9&q=lo­k%C5%A­1a&gbv­=2&oq=­loksa&­aq=0&a­qi=g1&­aql=&­gs_sm=­c&gs_u­pl=516­l2031l­0l3969­l5l5l0­l0l0l0­l344l1­313l0­.1.2­.2l5l0

kozaliza
15. 08. 2011 17:08

lokše jsou, pokud vím, bramborové placky. my ale vždycky ke kachně měli bramborové nebo kynuté houskové knedlíky

girasole
15. 08. 2011 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 16:47

Kdeže to je?

girasole
15. 08. 2011 16:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 16:56

Má tam ode mě dobrou radu.

girasole
15. 08. 2011 16:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
15. 08. 2011 16:30

"V době, kdy Iveta prosila o teplou polévku novináře, jsi postával vedle KFC /proklatě dobré kuře/ !!! Iveta zkomírala hladem týden a tys jí neposlal ani pizzu kurýrem."
To je tyran, co ?

girasole
15. 08. 2011 16:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 16:46

Nevím, co má ctenar pořád s tou pizzou. S touhle blbostí tapetuje na všech diskusích. Asi to je vrchol toho, co se mu kdy podařilo vypotit.

girasole
15. 08. 2011 16:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
15. 08. 2011 16:53

Možná si myslí, že se Italové živí jenom pizzou....

zikmund
15. 08. 2011 16:57

vezuel
15. 08. 2011 16:54

mozno pracuje v pizzerii ... a nejde im to

zikmund
15. 08. 2011 16:58

Nebo je jeho tajným snem si aspoň jednou v životě nechat dovézt pizzu a považuje to za známku luxusu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.