Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vezuel
15. 08. 2011 17:36

ano dunci .. to by som aj ja rada vedela.. prezrad

girasole
15. 08. 2011 17:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole
15. 08. 2011 17:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

duncinela
15. 08. 2011 17:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 17:38

Bouře jezdí v Berlingu.

zikmund
15. 08. 2011 17:37

Kdo tím přijede? Bouře?

vezuel
15. 08. 2011 17:29

vie hrabe alebo Ivet po spanielsky .. alebo sa zase nedorozumeju .. ale zase moze byt ze odisla na reverz.. ved sa musi aj pobalit ..a aj do Zabky musi skocit

zikmund
15. 08. 2011 17:31

Sbalil jí ráno hrabě. Vzal jí celou igelitku věcí.

vezuel
15. 08. 2011 17:33

aj nakupit tabasco dufam bol .. dnes budu vysivat vramci terapie spageti bez plynu

qw.s321
15. 08. 2011 17:32

Na tn.cz řekl doktor, že nebyl nadále důvod ji hospitalizovat a byla propuštěná-takže je jasný, že žádná sebevražda, normálně se regulérně ožrala

zikmund
15. 08. 2011 17:35

Otrava alkoholem. Vystřízlivěla, tak ji pustili.

leguana
15. 08. 2011 17:50

Tak měl Domča pravdu.

duncinela
15. 08. 2011 17:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole
15. 08. 2011 17:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

duncinela
15. 08. 2011 17:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole
15. 08. 2011 17:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vezuel
15. 08. 2011 17:25

girasole co je prosim cmunda ..

girasole
15. 08. 2011 17:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole
15. 08. 2011 17:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

leguana
15. 08. 2011 17:45

Jéé, cmunda! Já pocházím z Jižních Čech a tam se tak říkalo bramboráku. Už jsem to slovo dlouho neslyšela

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.