Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

girasole
15. 08. 2011 17:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 17:41

Už to raší. Holení mám v plánu dnes večer. Ráno nebyl čas.

adelaaaa
15. 08. 2011 18:07

Tak se nezapomeň oholit, aby ses nám líbil

vezuel
15. 08. 2011 17:42

http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=LMA1­FE0-oPA

girasole
15. 08. 2011 17:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 17:45

Asi tak. Už skoro taky můžu škrtat.

adelaaaa
15. 08. 2011 17:41

A to ještě do večera daleko, u Ivety se situace mění každou chvilku. Já prostě nestíhám..

montevideo
15. 08. 2011 17:31

letí do Barceloby České aerolinie, Iberia a Korean Air. Takže nemusí letět spolu. To je tedy konspirace !

zikmund
15. 08. 2011 17:33

Teda ty seš špión.

girasole
15. 08. 2011 17:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
15. 08. 2011 17:34

Ne. Kapitán letadla dostal rizikový příplatek za hysterku na palubě.

girasole
15. 08. 2011 17:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
15. 08. 2011 17:37

Spíš, aby se nepolekal, až mu vlítne do kabiny a bude řvát, že ji honí Marťani !

girasole
15. 08. 2011 17:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 18:08

Tam má ty blicí sáčky ne?

vezuel
15. 08. 2011 17:36

ivet bude sediet v prvej triede .. tam sa alkohol podava zadara... mlieko neviem .. ale to snad nebude problem

duncinela
15. 08. 2011 17:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 17:31

Co zase?

duncinela
15. 08. 2011 17:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
15. 08. 2011 17:35

Politovala bych tě, ale má to 2 chyby:
1) Nevím, kdo je Berlingo.
2) Nevím, co budeš zavírat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.