Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eva33
15. 08. 2011 17:25

girasole
15. 08. 2011 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole
15. 08. 2011 17:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vezuel
15. 08. 2011 17:14

je to na slano .. u vas na ambasadach to robia ku kachne vo velkom .. a su take fantasticke .. mnam

girasole
15. 08. 2011 17:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kozaliza
15. 08. 2011 17:18

nejedla jsi bramborový placky? .... pro mě vzpomínka na dětstv­í...ba­bičči­ny, na plotně dělaný...s povidlama a mákem...mňam

girasole
15. 08. 2011 17:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vezuel
15. 08. 2011 17:13

ano dakujem ti pekne to je ono

zikmund
15. 08. 2011 17:14

Jo, ale bramborový. To nedělám. Dělám houskový nebo bramborový knedlík nebo bramborové špalíčky.

vezuel
15. 08. 2011 17:08

zase podpisala revers .. no teda .. to snad ani pravda nie je ..

zikmund
15. 08. 2011 17:10

vezuel,lokše nedělám, takže nevím.

vezuel
15. 08. 2011 17:11

ok neva . aj tak dakujem za ochotu

vezuel
15. 08. 2011 16:53

dobre ranko prajem .. a kto nam tak pekne praje

montevideo
15. 08. 2011 16:54

Ahoj! Koukám, že máš ranko v každou denní (možná i noční) dobu

girasole
15. 08. 2011 16:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vezuel
15. 08. 2011 16:57

dnes som nejako zaspala .. priznavam .. vypla som v polospanku klimu zmrazena na kost .. nejako som sa obratila na druhu stranu a zobralo ma to .. pozeram ze martucci kasle na ivet a ide zit vlastny zivot.. no to ja keby som mala poslednych 15 rokov .. tiez by som si uzila

zikmund
15. 08. 2011 16:55

Ahoj.

vezuel
15. 08. 2011 16:58

navarila som vcera .. takze na dnes este nieco ostalo .. ale potrebovala by som radu

zikmund
15. 08. 2011 17:00

Copak tě trápí? Ptej se. Jestli to budu vědět, poradím.

girasole
15. 08. 2011 17:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.