Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

4444ef
15. 08. 2011 14:48

na psychiatrii vymetá hajzly a hned je odborník

eva33
15. 08. 2011 15:00

to jediné by vysvětlovalo proč má paní odbornice v oboru tolik času na Ivetku

4444ef
15. 08. 2011 14:44

JÁ jako ODBORNÍK!!!!!!

zkrat
15. 08. 2011 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
15. 08. 2011 14:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:37

Ona spí, ale každou chvíli by měla přijít. Kolem půl 3 vždycky chodí.

zkrat
15. 08. 2011 14:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:36

zkrat na tvoji úroveň se nemůžeme dostat nikdo. na to by jeden život nestačil.

zkrat
15. 08. 2011 14:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 14:40

Super,ještě párkrát mi to zopakuješ a já to pochopím-huráááá

zikmund
15. 08. 2011 14:44

Víš, čím to je? Že už je zrušenej VUML. Tam by tě naučili chápat rychle.

4444ef
15. 08. 2011 14:46

To těžko,já na něm vystudovala-fízlování s vyznamenáním a stejně nic nechápu

zkrat
15. 08. 2011 14:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 14:51

Vždyť píši,že jsem ho vystudovala,ne?!Tak asi vím,co to je(bylo) za školu

zkrat
15. 08. 2011 14:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:32

Závist zrovna není moje primární vlastnost. I když....a víš, že možná malinko jo, zkrat.

zikmund
15. 08. 2011 14:24

http­://www­.bles­k.cz­/cla­nek/ce­lebri­ty-vse-o-barto­sove/­157590­/sta­idl-a-pomeje-vzkazuji-ivete-jdi-se-lecit-o-artura-se-postarame.html

Artur je pořád na táboře, Štaidl tam za ním byl a dohodl se s jeho učitelem na bicí, že Artur potřebuje pořádné bubny. Artur je rád a měl z návštěvy táty radost...atd.atd. Docela pozitivní článek až na to, že Pomeje Arturovi sdělil svou podporu a slíbil mu, že spolu jednou půjdou na pivo. To nevím, jestli je zrovna to pravé ořechové (asi si to neuvědomil). Teď čekám, až vyleze ze špitálu ta blbka a začne tvrdit, jak Artura drželi na táboře násilím, jak on plakal a jak nechtěl být u otce.

4444ef
15. 08. 2011 14:28

No Matrucci už prokecl,že Iveta v týdnu bude propuštěná,jsem zvědavá,kam zamíří...No nechtěla bych být v její kůži...brrrrr

zkrat
15. 08. 2011 14:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:30

No doufejme, že na léčení a doufejme, že nadlouho.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.