Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. června 2026

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Zhrzený Martucci: Kašlu na Ivetu a konečně začnu žít!

Domenico Martucci (35) nemá po rozchodu úplně jasno v postoji k Ivetě Bartošové (45). Zatímco jeden den sliboval, že jí stále bude pomáhat, dnes už přiznává, že mu je ukradená!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

4444ef
15. 08. 2011 14:22

A jo,to mi nějak uniklo-holt fízl,jsem ráda,že umím aspoň číst a psát

zkrat
15. 08. 2011 14:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

4444ef
15. 08. 2011 14:32

myslela jsem,že přízvisko-elitní-si nejdřív budu muset zasloužit.Koukám,že v Jumpě jdu kariérně strmě vzhůru.Za chvíli budu v závratných výškách,asi jako když IB nazpívala Heja,heja

zikmund
15. 08. 2011 13:56

Tak mám občanku, nakoupeno a uklizeno. Tady to nějak stagnuje ne? A zkrat zaspal článek na Super.cz. Hanba, hanba.

zikmund
15. 08. 2011 13:56

Aha, tak zkrat je na obědě - tak to má omluvenku. Sorry.

zkrat
15. 08. 2011 14:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:03

Co jsi měl na obídek ty náš zlatý, nejmilejší a nejšikovnější chlape? (všímáš si, jak žehlím?)

zkrat
15. 08. 2011 14:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zkrat
15. 08. 2011 14:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:19

leguana
15. 08. 2011 13:52

Nový článek, ale též převařená voda

zikmund
15. 08. 2011 13:57

Navíc abnormálně krátkej.

zkrat
15. 08. 2011 14:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
15. 08. 2011 14:04

I to.

lubnicka
15. 08. 2011 13:35

Dobře ty

eva33
15. 08. 2011 13:27

se vrátím od zubaře a koukám, hrábě si to maže do Barcelony, akorát teď nevím, jestli je to pro nás dobře nebo ne?

lubnicka
15. 08. 2011 13:31

tak záleží, jestli se taky chystáš na dovču do španělska nebo ne

eva33
15. 08. 2011 13:36

to ne, ale nevím, jestli bych se neměla třeba přijít rozloučit na to letiště

leguana
15. 08. 2011 13:53

Třeba letí s Ivetou. Ona ovšem inkognito (paruka, deka)

zikmund
15. 08. 2011 13:58

Evi, ty tam nechoď. On zval jen novináře. A i tak tam bude dost fanynek s mávátkama.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.