Zlata Adamovská prozradila: Se kterou herečkou má největší problém? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Zlata Adamovská prozradila: Se kterou herečkou má největší problém?

Adamovská s dcerou Barborou...
Adamovská s dcerou Barborou... (Foto Aha! – Daniel Černovský, ara)

Je dvorní českou dabérkou hollywoodské herečky Meryl Streep (64). Málokdo si neumí představit, že by ji Zlata Adamovská nemluvila (55). To se ale málem mohlo stát. Zlata naštěstí nepodepsala smlouvu s agenturou, která pro herce žádá vyšší honoráře za dabing. A tak může Meryl a další herečky, které jí režiséři svěří, dabovat.

 Adamovská tvrdí, že namlouvání Streep, je velmi náročné. „Možná si myslíte, že jsem Meryl už prokoukla a dabování jejích rolí mi nedělá žádný problém. Opak je pravdou. Ona se tak dokonale převtělí do každé nové role, že mám vždycky pocit, že mluvím jinou herečku,“ řekla magazínu Aha! TV Zlata.  Ta se s hollywoodskou hvězdou setkala před lety na filmovém festivalu Zlatý Golem v Praze, kam přijela jako host.  „Mimo jiné přišla řeč i na dabing a ona mi v žertu slíbila, že na oplátku bude ona dabovat mě,“ vzpomíná herečka.Přečtěte si
avena1
15. 6. 2014 • 19:40

To je pravda, úroveň jazyka je v médiích je otřesná - bohužel. Taky se mi zdá, že to ani nikomu moc nevadí. Bývaly doby, kdy novinář musel mít vystudovanou VŠ - žurnalistiku. A ta dnešní maturita? To je fraška, zvláště na soukromých školách, kam jdou lidi, kteří by se dříve šli učit. Dnes má každý "maturitu", která tak bohužel byla naprosto degradována.

beladona
15. 6. 2014 • 11:33

To je ale věc korektora, nikoli redaktora, kromě toho by redaktor měl mít za sebou studium žurnalistiky, ale dnes už je redaktorkou i taková Gottová , o jejímž IQ se na Primě za jejími zády vedou veselé diskuze.Já o ní diskuzi nevedu, já vím, že intelektem neoplývá.Tím ale neoplývala žádná jeho milenka ( no , milenka silné slovo )

fizi
15. 6. 2014 • 09:11

Aha,tak neuvidím nic,páni Aháci mě pro jistotu zablokovali pro diskusi.Taky řešení!!!!

fizi
15. 6. 2014 • 07:08

Aveno,to je úplně zbytečné se nad tím pozastavovat.Redakce asi zaměstnává Ukrajince aby ušetřili a to,že radaktor by měl mít maturitu už dávno neplatí.Jinak by třeba nemohli napsat,že psi čekaly,nebo třeba vidím psi...a podobné hrůzy,které už tu byly.A nejhorší na tom je,že lidem to nevadí,že i bulvár by mohl umět psát mateřským jazykem správně.No ňyc,uvydímě.kolyk lydí my zase napýše,at držým hubu.

avena1
14. 6. 2014 • 21:14

"Málokdo si neumí představit, že by ji Zlata Adamovská nemluvila (55)???" Co to je zase za blbost? Málokdo si neumí představit, to znamená, že skoro každý si to umí představit...Lidi, naučte se česky!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.