Klára Cibulková z Ordinace: O chudobě a těžkém životě s dětmi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Klára Cibulková z Ordinace: O chudobě a těžkém životě s dětmi!

Klára Cibulková
Klára Cibulková (Foto TV Nova, ČT, ara)

Když do Ordinace v růžové zahradě přišla nová doktorka Andrea Blechová, okamžitě se začalo šuškat, že její představitelka Klára Cibulková (39) dostala roli díky Vilmě Cibulkové (50). Klára má naopak za sebou život plný dřiny a jeden čas se živila jako servírka.

Klára vystudovala herectví, ale nemohla sehnat angažmá a ze zoufalství odjela ke kamarádce do Španělska. „Za mlada jsem tam dělala různé brigády. V Česku jsem neměla práci a tak jsem vzala místo servírky. Dělala jsem v restauraci tři měsíce,“ vzpomíná Cibulková, která se ale poté i kvůli jazykové bariéře vrátila domů. Naštětsí získala angažmá v pražském Švandově divadle a mohla tak živit malou dcerku a syna. Role v Ordinaci ji definitivně ekonomicky zajistila.

Ani se nepotkaly
Klára s Vilmou se nikdy nepotkaly! Protože si ale řada lidí myslí, že jsou příbuzné, dostává se Klára do kuriózních situací. „Je to první otázka, která vyvstane, kamkoliv přijdu. Přestože s ní nemám nic společného, už jsem byla její sestra i dcera. Dokonce mi už i někdo volal, že maminka má nějaký problém,“ vzpomíná s úsměvem Klára.
S Vilmou by si ale někdy ráda zahrála. „To by bylo krásný. Je to moje oblíbená herečka. Mohli by nás už kvůli jménu postavit vedle sebe,“ směje se Klára.

Jako by jí z oka vypadla
Klára a Vilma by si z fleku mohli střihnout příbuzné. Vilma zamlada jako by Kláře z oka vypadla. Film Smích se lepí na paty z roku 1986, který jste mohli vidět ve středu na ČT1, je toho důkazem.

Není Pavelka jako Pavelka!
Stejný problém jako Klára Cibulková řeší i její manžel Tomáš Pavelka (43). Herce ze Švandova divadla, kterého si můžete pamatovat z epizodních rolí v seriálech Kriminálka Anděl, Cesty domů nebo Nevinné lži, kde hrál manžela Ani Geislerové (37). Mnozí ho totiž spojují s hercem Ondřejem Pavelkou (58) alias Oldou Farským ze seriálu Ulice.Přečtěte si
misa.kakac...@...
27. 6. 2016 • 19:22

Ale dneska už se mají její děti dobře.

ferdinand6
24. 5. 2014 • 10:54

Savo.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.