Matka Terezy Kostkové: Těhotná měla sex s Brzobohatým! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. prosince 2023

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Matka Terezy Kostkové: Těhotná měla sex s Brzobohatým!

Tereza Kostková a Carmen Mayerová v nákupním centru Flora
Tereza Kostková a Carmen Mayerová v nákupním centru Flora (Foto Aha! - Marek Pátek,)

Na natáčení Majora Zemana Carmen Mayerová (69) nikdy nezapomene. Když hrála onu pověstnou femme fatale, čekala dceru Terezu Kostkovou (37). „Měla jsem rizikové těhotenství, což práci místy trochu komplikovalo,“ přiznala herečka.

To, že během natáčení přišla Mayerová se svým druhým mužem Petrem Kostkou (75) do jiného stavu, tehdy štáb seriálu 30 případů majora Zemana zaskočilo, ale jal se to okamžitě řešit. „Byli báječní, vycházeli mi všemožně vstříc. Protože jsem byla na rizikovém těhotenství, dostala jsem dokonce pro náročnější scény dabérku. Jiné obrazy se zase dotáčely s jistým odstupem,“ popisuje herečka. Nebývalo jí prý jako nastávající matce dobře, ale režisér Jiří Sequens (†85) měl pochopení a dokázal sladit těhotenské problémy s plánem prací.

Z role krásné Inky - manželky továrníka Čadka (Ilja Prachař) a milenky »českého Jamese Bonda«, tedy agenta Bláhy (Radoslav Brzobohatý) - byla prý Carmen nadšená. „Hrála jsem to strašně ráda. Ale vůbec mě tenkrát nenapadlo, jaký bude mít seriál dopad na diváky. A že se bude tolikrát vysílat i po mnoha letech,“ diví se dnes Mayerová. Na oba herecké kolegy, kteří jsou už v hereckém nebi, vzpomíná s láskou. „Ilja byl neuvěřitelně duchaplný a vtipný člověk. Při natáčení jsme se opravdu strašně nasmáli. Navíc byl férový, výborný partner. Stejně jako Radek. Byli to skvělí chlapi,“ dodává herečka.
Přečtěte si
anezat
15. 3. 2014 • 11:39

Paní Mayerová je na rozdíl od své namachrované, protekční a chirurgicky předělané dcery velmi sympatická žena. Patří jí můj velký obdiv, že to s Kostkou tak dlouho vydržela.

domino22
15. 3. 2014 • 08:30

matko Terezy, to se máš čím chlubit.....................

baronessa
15. 3. 2014 • 07:35

To je skutečně pozoruhodný názor, můžeš to něčím konkrétním doložit?

eisenbieger
15. 3. 2014 • 05:43

Brzobohatej , rudo-zid nemakacenko bolsevicka pridrztaska ...ty jeho paskvily byly vzdy politicky ladeny smer rusko ...musim si jit odplivnou

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.