Žilková se distancuje od Stropnického kariéry: Co paní ministrové vadí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

Žilková se distancuje od Stropnického kariéry: Co paní ministrové vadí?

Veronika Žilková kariéru politikovy manželky neplánuje.
Veronika Žilková kariéru politikovy manželky neplánuje. (ara, koláž Ahaonline.cz )

Herečka Veronika Žilková (52) se musí vyrovnávat s novou politickou kariérou jejího manžela Martina Stropnického (57) a ne vždycky je jí to po chuti. Najednou si ji totiž lidé začínají škatulkovat jako »paní ministrovou«, proti čemuž ostře vystupuje.

Pokračování filmu Babovřesky už ovládlo česká kina. Kritici úpí, diváci se radují. Ve dvojce se znovu objeví i Veronika Žilková, která hraje jednu z hlavních rolí. Nicméně v rodině zastínil herecký úspěch Žilkové její manžel, který se před několika týdny stal ministrem obrany.

Veronika Žilková se na kariéru politikovi reprezentativní ženy nechystá a jakékoli spojitosti s postem svého manžela odmítá. „Já přece nejsem žádná paní ministrová! Snad už jsem dlouho herečka Veronika Žilková, takže je jasné, že nemusím viset na krku svému muži,“ postěžovala si v Blesk TV Magazínu.

Ačkoliv se brání roli ministrovy manželky, s babkami z Babovřesk něco společného má. Žije v Suchdole, tedy takové skoro vesnici na okraji Prahy plné drbavých babek. „Když mému dítěti nechutná žemlovka, už za dvě hodiny se dozvím od báby, že dítěti herečky nechutná žemlovka,“ prozrazuje herečka.Přečtěte si
ferdinand6
23. 2. 2014 • 22:45

zlobit
23. 2. 2014 • 13:14

Do roka a do dne si bude pan Babiš "drbat" hlavu do čeho to vlezl a litovat bude, že nezůstal podnikat. Pak zase všichni kolem něho skončí a p. Stropnický bude mít problém s návratem k herectví.

zlobit
23. 2. 2014 • 13:07

xcarodejka
23. 2. 2014 • 11:11

Asi mohla mít jiný důvod, ale to není důležité. Důležité je, že tam nechtěla být. To hlasování o nej filmu je trapné. něco jako naše soudy. Domluvené. Umíte si představit,že by Hořící keř zcela ostrouhal ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.