Otřesné dětství sestřičky Tien z Ordinace: Musela spát na rohožích v moči! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Otřesné dětství sestřičky Tien z Ordinace: Musela spát na rohožích v moči!

Ha Thanh měla být původně v Ordinaci jen jako poradkyně, nakonec zvládla kamerovky.
Ha Thanh měla být původně v Ordinaci jen jako poradkyně, nakonec zvládla kamerovky. (Foto TV Nova, archiv Ha Thanh Nguyen)

Neznala hračky, pohodlí postýlek ani splachovací záchod. Takové bylo útlé dětství herečky Ha Thanh Nguyen (24), kterou znají diváci z Ordinace v růžové zahradě. Hraje v ní milou a skromnou sestřičku Tien. A hodně skromné byly i podmínky, v nichž zpočátku tato sympatická černovláska vyrůstala ve skutečnosti...

S rodiči se do Česka přistěhovala už v pěti letech. „Nejprve sem přijela maminka za prací a my s tátou až rok po ní. Moc se mi po mamince stýskalo,“ vzpomíná Ha Thanh.

Velké rozčarování přišlo, když nastoupila do školky. „Ve Vietnamu jsme žili mnohem skromněji. Nebyli jsme obklopeni hračkami jako tady. Sedávali jsme na zemi, spali na rohožích, takže když se jeden počůral, byli jsme mokří všichni. Tady měl každý svoji postýlku a židličku,“ vypráví mladá herečka.

Velký rozdíl pocítila i hlavně v hygieně. „Ve Vietnamu jsme chodili na cihly v místnosti s jedním odtokem do kanalizace,“ říká Ha Thanh, pro kterou už je to dnes jen úsměvná vzpomínka.

Není divu, že si v Česku rychle zvykla a do Vietnamu se už vracet nechce. „Můj domov je tady, mám tu hezkou práci, kamarády i přítele. Z Vietnamu už si toho moc nepamatuju. Jsem ale svým rodičům opravdu vděčná, že se rozhodli vycestovat,“ vysvětlila deníku Aha! půvabná sestřička Tien.Přečtěte si
opportunity
22. 2. 2014 • 12:07

"" Velké rozčarování přišlo, když nastoupila do školky. „Ve Vietnamu jsme žili mnohem skromněji. Nebyli jsme obklopeni hračkami jako tady. Sedávali jsme na zemi, spali na rohožích, takže když se jeden počůral, byli jsme mokří všichni. Tady měl každý svoji postýlku a židličku,“ vypráví mladá herečka. "" No to teda muselo být rozčarování, setkat se s hygienou. Redaktoři, popřemýšlejte trochu.

clearstream
21. 2. 2014 • 17:24

krasna zenska, takove se mi libi, drobna, stihla, spanila. Zadna slonice.

danuska555
21. 2. 2014 • 14:47

majojo
21. 2. 2014 • 14:00

Že ti nevadí jiná etnika ve vládě? Japonci- tu už se tam dostali. Romům a Vietnamcům to ještě nějakou dobu trvat bude. P.S. Fandím Vietnamcům.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.