Vrátí se Vladimír Kratina do Ordinace nebo už ne? Zjistili jsme, jak to bude! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Vrátí se Vladimír Kratina do Ordinace nebo už ne? Zjistili jsme, jak to bude!

Vladimír Kratina jako Martin Jánský
Vladimír Kratina jako Martin Jánský (Foto pro Aha! - TV Nova)

Oblíbený herec Vladimír Kratina (62) se jako doktor Martin Jánský objevoval po boku Zlaty Adamovské (54) v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jeho postava ale najednou zmizela a dlouho se nevědělo, jestli se divákům v seriálu ještě ukáže.

„Neustále mi tvrdí, že se budu brzy vracet, na přesný termín ale stále čekám. Prý jsem odjel na čas pracovat někam do ciziny. Tak uvidíme,“ prozradil Kratina o budoucnosti v magazínu Zralý věk.

A postava Martina Jánského opravdu nezmizí do propadliště dějin, což Ahaonline.cz potvrdila přímo produkce televize Nova.

"Vladimír Kratina se do Ordinace vrátí. Je součástí příběhu jedné z hlavních hrdinek - Běly Valšíkové, kterou hraje Zlata Adamovská, a tento příběh ještě není dohrán. Nikdy nenecháváme diváky bez rozuzlení každé dějové linky," prozradila Ahaonline.cz producentka seriálu Lenka Hornová.

Kratina rád cituje hlášku Miloše Kopeckého, že »že herec je dáma, která čeká na vyzvání k tanci»  a že kvůli hraní v seriálech velkou díru do světa neudělá. Proto hledí na jejich natáčení střízlivě. „Je to zdroj příjmu, ale nikdo z toho nezbohatl. Seriály beru jako součást herecké profese… Některým kolegům nevoní a mají k nim lehce přezíravý vztah. Jde ale o náročné řemeslo,“ dodává a zmiňuje dlouhé texty k zapamatování a náročné natáčecí dny začínající obvykle brzy ráno.

Na návrat do Ordinace je ale připraven. Třicet stránek textu si prý přečte jednou a je připraven jít na plac. Přečtěte si
ddiabolka
1. 3. 2014 • 11:08

Lyzniku,máš naprotou pravdu s tím BLESKEM.Pořád tam lezou přes texty reklamy (Fantomas atd.),kromě FRANTY všeználka samí hvězdní reportéři a jejich bláboly a o nějaké diskuzi lidí nemůže být ani řeč.To aby se někde desetkrát registrovali a zřejmě mohli být sledováni jako za totality.Já i moji přátelé také s tímto nezajímavým bulvárem skončili.

evicka55
1. 3. 2014 • 08:02

Poslední dobou je v Aha opravdu hodně chyb a to zásadních.Bulvár je potřeba, ale měl by se vyvarovat nesmyslům.

lyznik008
28. 2. 2014 • 18:29

Vyhýbejte se zbytečným chybám.Kratina v seriálu skutečně nehraje doktora,ale údržbáře.V současné době AHA vysoce převyšuje BLESK, kde jsou jen reklamy,mizerné články,polovina výtisků je věnována FRANTIŠCE a jejím blábolům a navíc se úplně vytratila diskuze podobná té do které teď u vás píši.Proto také Blesk se stává PLESKEM a ubývají mu čtenáři.

sacounbagoun
28. 2. 2014 • 14:10

Doktor Jánský??? Pokud mně paměť neklame, hrál tam údržbáře!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.