Hvězda Vyprávěj Bernášková s pětiměsíčním synem: Komplikace v mateřství! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 29. ledna 2022

Svátek slaví Zdislava, zítra Robin

Hvězda Vyprávěj Bernášková s pětiměsíčním synem: Komplikace v mateřství!

Syna Theodora stále herečka kojí.
Syna Theodora stále herečka kojí. (Foto Aha! – Marek Pátek, Karel Kopáč)

Synovi Thedorovi je pět měsíců a jeho maminka Jana Bernášková (32) už chce zpět svou dokonalou postavu. „Pořád mě trápí pět kilo, kterých se nemohu zbavit,“ posteskla si Aha! hvězda seriálu Vyprávěj!

„Po třicítce se to těžko shazuje. Po Justýnce jsem všechna kila měla pryč rychle...,“ vzpomíná herečka. Už teď ale ví, jak na váhu vyzraje. Rozhodla se pro ketonovou dietu, po které zhubla Dáda Patrasová (57) nebo Rola Brzobohatá (34). „Chci ale ještě pár měsíců kojit, hned potom se na dietu vrhnu,“ je odhodlaná Bernášková, kterou můžete vidět i v komediálním seriálu ČT Mazalové.


Co je ketonová dieta
Říká se jí také proteinová, protože je založená na konzumaci takového množství bílkovin, aby se organismus dostal do tzv. ketózy. Tedy do stavu, kdy si tělo nebere energii ze sacharidů, ale z ketonů, vznikajících spalováním tuků. Jíst se může maso, hlavně ryby, vejce a mléčné výrobky.Autor:  kl

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.