Princezna ze mlejna Andrea Černá (36)? Proč pořád nenašla svého prince? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Princezna ze mlejna Andrea Černá (36)? Proč pořád nenašla svého prince?

Fotografie
Fotografie (internal)

Věřili byste tomu, že Andrea Černá se poprvé v kinech objevila před 19ti lety právě jako princezna ze mlejna? Bylo jí sladkých 16, ale bohužel život není pohádka a herečka stále nenašla nikoho, s kým by založila rodinu.

Na divadelních prknech sice slavila úspěchy, ale toho pravého ne a ne najít. „Nestačila jsem se vdát, nestačila jsem se rozvést. Žádné nemanželské dítě zatím nemám, ani levobočka,“ přiznává herečka na stránkách iDnes.cz

Na řešení milostného života nebude mít ani Černá moc času. Vrací se na televizní obrazovky a pohádku vyměnila za seriál z nemocničního prostředí Ordinace v růžové zahradě, kde si zahraje matku samoživitelku. „Hele je mi sympatická, řeší situace jako mnoho jiných rodičů. Jak bych se na jejím místě zachovala já, ale nedokážu odhadnout. Rodinu nemám, čekám, co mi život přinese,“ říká v Blesku o své nové roli Andrea Černá.

V Ordinaci doplní herečka tým sestřiček a i když je jí tato role vzdálená, tak se na práci v seriálu velmi těší.

Andrea Černá jako sestřička Helena.

Přečtěte si
pauly007@...
28. 12. 2016 • 18:02

Já chci radši Esmeraldůůůů

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.