České sexy dekolty napříč generacemi: Od Ornelly (20) po Švandovou (66)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

České sexy dekolty napříč generacemi: Od Ornelly (20) po Švandovou (66)!

České dekolty ohromují napříč generacemi
České dekolty ohromují napříč generacemi (koláž Ahaonline.cz)

Málo platné, krásný dekolt je chloubou i zbraní moderních žen. Vždy se přitom na něj hledělo jako na intimní partii těla a prsa byla považována hlavně za symbol mateřství a ženskosti. Pohled na výstřih je v současné době ale také módní a estetickou záležitostí. Jak jsou na tom naše celebrity? Kdo má ten nejhezčí? Aby bylo z čeho vybírat, udělali jsme průřez napříč generacemi.

Kategorie »dvacítky«

Ornella Štiková (20)

Po porodu se ji prý ňadra zvětšila o jeden a půl čísla. Teprve teď je se svým bujným dekoltem nadmíru spokojená. Pánové ale mají smůlu. Jediný, kdo si s jejími čtyřkami může hrát, kromě čtyřměsíčního synka Quentina, je její milovaný Pepa – tedy Josef Kokta.

Gabriela Gunčíková (20)

Nejenže je majitelkou silného hlasu, její postavu ji může závidět kdejaká modelka. Zpěvačka si je svých »zbraní« vědoma a tak přesně ví, jak se obléci, zaujmout a dát na obdiv své přednosti. Krásný pohled, co říkáte…

Kategorie »třicítky«

Renata Langmannová (26)

Půvabná modelka měla vždycky dvojky. Jak sama přiznala, před několika lety ji prsa nějak povyrostla a teď už se může pyšnit krásnými trojkami. Tady je na místě poznamenat, že se rozhodně má čím chlubit.

Helena Zeťová (32)

Jedna z nejsvůdnějších českých zpěvaček prostě ví, jak na první pohled okouzlit. Nemyslíme zrovna to tetování, které ji zdobí paže, ale svůdný, výstavní dekolt. Nejvíce času teď tráví v Řecku. Při tomhle pohledu musí každý Řek zjihnout a zapomenut na krizi, která teď zmítá jejich zem. 

Kategorie »krásné čtyřicátnice«

Daniela Šinkorová (40)

Sexy úsměv a bujné přírodní poprsí. Není divu, že herečka nemá o atraktivní role nouzi.

Kategorie »zralé padesátnice«

Vilma Cibulková (50)

Atraktivní a umělá. Bujný dekolt vnadné herečky je sice vděčným terčem filmařů i fotografů, ale není nad originál. A kdy si nechala poprsí vyspravit? Prý pro film Pupendo, kde se odhalila a udělala z filmu ještě větší hit.

Bára Štěpánová (53)

Přírodní pětky! Hereččin vždy napěchovaný dekolt spolehlivě přitahuje mužskou část filmových a televizních diváků již řadu let.

Kategorie »dámy věčně mladé«

Jana Švandová (66)

Nefalšované originály. Sympatická sexy herečka se může svým přírodním dekoltem pyšnit pořád. Příroda ji zkrátka obdařila. Jako mladá se prý za svá bujná ňadra spíš styděla a chodila přihrbená, dnes je může naopak vydávat na odiv.

Petra Černocká (63)

Pravá a přírodní. Zpěvačka Petra Černocká by prý svá prsa nikdy neměnila. Ta silikonová ji připadají jako kulaté pokličky a ani po plastikách obličeje netouží.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.