Gottová na horách ukazuje, že na to má: Bunda za 40 tisíc!

Zrodila se další královna svahů. Ivaně Gottové (37) dorostly dcerky, a tak s nimi vyráží na hory. Šlape tak pěkně na paty Andree Verešové (32), která nevynechá ani jednu sezonu. Modelka je pověstná svým luxusním vybavením za statisíce, moderátorka Ivana vsadila na zlatou střední cestu.
Podle informací Aha! měla Ivana na sobě bundu za 40 tisíc, helmu a kalhoty za deset. Důležitý je pro ni především samotný sport. „Lyžuju ráda a holčičky jsou naštěstí po mně,“ prohlásila Gottová. Jarní prázdniny letos prožily celé ve Špindlerově Mlýně na zasněžených svazích. Ivana proto nehledí u vybavení na barvy, značky a okázalost, ale spíš na praktičnost. Gottova manželka nechce omračovat luxusem, daleko víc ji těší, že to holčičkám pěkně jde. Instruktorka Jana je má v péči už druhým rokem a pokroky jsou zřejmé.
Andrea se od své profese modelky nemůže oprostit ani v minusových teplotách. V roce 2009 omráčila v botách za 80 tisíc, každý rok má novou kombinézu za další desítky tisíc korun. Její vybavení leze do statisíců. Na okázalost si zkrátka potrpí. Pověstné je i její zlaté vázání. „Jako modelka se ráda oblékám. Řeším daleko dopředu, v čem pojedu,“ krčí rameny Andrea.