Hanka Zagorová tloustne: Štefan ji donutil k dietě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Hanka Zagorová tloustne: Štefan ji donutil k dietě!

Hanka Zagorová
Hanka Zagorová (Primeco)

Zpěvačka Hana Zagorová (66) a Štefan Margita (56) jsou spolu už přes 20 let. Zatímco zpěvák úspěšně hubne, Zagorová za ním pořádně zaostává.

„Přibrala jsem asi pět kilo. Štefan krásně zhubl a já ho v tom podporuji a mě to čeká nyní. Mám hrozně ráda sladké. Mám od pana Havlíčka upravený jídelníčektak na něj zase najedu," řekla zpěvačka ke společnému hubnutí na serveru iDnes.cz

Hana Zagorová se po dlouhých třech letech ukázala na plese. Charitativní večer ve stylu Jamese Bonda se konal v Ústí nad Labem. Zpěvačky se však do budoucna ukazovat na veřejnosti nehodlá. Odmítla nabídku do taneční soutěže StarDance a comeback se svými bývalými kolegy Standou Hložkem a Petrem Kotvaldem také neplánuje.

Výtěžek z prodeje vstupenek na Ples patriotů dosáhnul 100 tisíc korun a putoval na charitativní účely.Osmnáctiletá Martina Brožová, která je upoutána na invalidní vozík, za obdržené peníze z této akce zakoupí odlehčený snáze ovladatelný invalidní vozík a speciální rotoped.

Navíc získala i pitný režim minerálních vod z Ondrášova, jejichž tváří je Lucie Bílá, na půl roku.

Facebook:gallery:false:false:falsePřečtěte si
bernadette
18. 6. 2013 • 13:07

Na mě působí stejně. Ještě bych dodala, že je to b.u.z.n.a. Nedovedu si představit, že by nějaká ženská nechala na sebe sáhnout tady od toho ..... jak to říct slušně?

solochov
8. 2. 2013 • 11:57

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.