VIP PROSTŘENO Kořínková nadchla Slováčka: Dádo, tohle budeš vařit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

VIP PROSTŘENO Kořínková nadchla Slováčka: Dádo, tohle budeš vařit!

VIP Prostřeno
VIP Prostřeno (kre)

Jídelníček rozdělený na zvířátka a kytičky dopředu děsil nejednoho hosta Lenky Holas Kořínkové (56) ve vánočním VIP Prostřeno! Báli, co za blafy zase nachystá, nikdo jí nevěřil... Jenže ona jim svým »bramborovým salátem« bez brambor doslova vyrazila dech! Všichni jej svorně označili za bombastický a žadonili o recept!

I známý gurmán Felix Slováček křičel na svou manželku Dádu: „S bramborovými saláty jsem skončil. Dádo, na Štědrý den bude cuketový salát, tohle uděláš o Vánocích!“ Snad jen Janis Sidovský zlehka ohrnoval nos: „Pro mě je to až moc zdravotní...“

Nejen hosté, ale i hostitelka si svůj dietní a přesto výborný salát pochválila. „S tímto chodem jsem zvítězila,“ prohlásila Kořínková krátce poté, co se na její hlavu snesla vlna chvály.


Přitom nejde o nic těžkého, brambory se nahradí cuketou a pak už jde o zcela klasický štědrovečerní pokrm. „Když jíte živočišné proteiny, tuk nevadí. Ten projde tělem a všechno se vyloučí. Majonéza rozhodně není na škodu,“ nabádá diváky Kořínková.


Facebook recepty
Facebook recepty Foto:  Aha!Přečtěte si
fionora
18. 12. 2012 • 21:12

byli perfektní. Celý pořad byl pohlazením po duši.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.