Děti slavných oblékly kuchařské zástěry: Kdo má mlsné jazýčky? Malý Daniel Adamec servíroval ručně umotané sushi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Děti slavných oblékly kuchařské zástěry: Kdo má mlsné jazýčky? Malý Daniel Adamec servíroval ručně umotané sushi!

Danielovo dílo si rozhodně zasloužilo uznání, sushi se povedlo.
Danielovo dílo si rozhodně zasloužilo uznání, sushi se povedlo. (Martin Pekárek / Aha)

Jsou zvyklí se doma motat u kuchyňského stolu, tak proč by si taky nemohli uspořádat svou vlastné VIP Prostřeno!. Děti slavných se v neděli sešly přímo v restauraci a představily své kuchařské výtvory, mezi nimiž nechyběly ani syrové ryby.

Malý Daník Adamec (6), syn režiséra Jiřího Adamce a Jany Adamcové, dokonce sám svýma ručkama umotal pravé sushi. „On doma pomáhá, dokonce vaří a je opravu výborný kuchař,“ chválila svého kuchtíka maminka Jana.

 

A zatímco většina malých kuchtíku ohrnovala nad menu Daniela Adamce nos, dcery Báry Kodetové (42) a Pavla Šporcla (39) se tvářily, že je snad těmito japonskými lahůdkami rodiče krmí od narození. „Holky jsou na sushi zvyklé, stravujeme se tím všichni, dneska to zkoušíme u naší nejmenší Sophie a vypadá to, že jí to moc chutná,“ pochvaloval si své dámy houslový virtuos.

Kdyby se na konci oběda rozdávaly body, bezkonkurenčně by ale zvítězil klasický řízek a bramborová kaše. Právě takové menu rozprostřel na svém stole Kristian Kokta (5). „Kiki zbožňuje všechno, co je v trojobalu, takže ryby ho rozhodně neuchvátí,“ prozradila deníku Aha! Gábina Partyšová (34) a společně s malým Koktou běželi do fronty plné mlsných jazýčků, jež se dožadovaly řízků.

Nechyběl samozřejmě dezert a propagátorkou buchtiček se šodó byla malá Madlenka (3), dcera herečky Míši Maurerové (33). Nikdo se neohlížel na kníry z vanilkového krému, hlavně že prckům chutnalo. Zábavu si ve finále vzala na starost Emily Janečková (4), princeznička z rodu producenta Františka Janečka (68), jež uspořádala polštářovou bitvu v posteli. Rázem bylo jasné, kdo má ustláno na vítězné pozici...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.