Marek Eben: Kdybych utíkal z domova, zarazí mi manželka sekáček do hlavy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Marek Eben: Kdybych utíkal z domova, zarazí mi manželka sekáček do hlavy!

I po letech manželství jsou spolu šťastni a skvěle se spolu baví.
I po letech manželství jsou spolu šťastni a skvěle se spolu baví. (Aha! - Martin Přibyl, David Kundrát, Marek Pátek)

Mistr slova Marek Eben (54) vždy patřil mezi ctnostné, galantní muže. Snad každá žena by si takového českého »pana Darcyho«, hrdinu z filmů o Bridget Jonesové, přála mít doma. O svou manželku Markétu Fišerovou (54), která před 26 lety po úraze skončila na vozíčku, se láskyplně stará a věnuje jí veškerý svůj volný čas. Jinak by si to pěkně slíznul! Není ale třeba, se svou ženou je i po letech moc rád.

Od své ženy si tak Eben odskočil akorát na křest knihy rozhovorů ze svého pořadu Na plovárně. „Jedním z mých hostů byl i kytarista od Stinga, který ten měsíc měl šestnáct koncertů po celém světě a ve svém volnu měl ještě tři koncerty se svou kapelou. Jeden i v Kopřivnici,“ prozradil Eben.

„Tohle kdybych udělal já, tak je po mně, tak mi manželka zarazí sekáček do hlavy,“ smál se Eben, který sice často pracovně přebývá v Praze, ale za svou milovanou jezdí do bezbariérového domu u Karlových Varů, kdykoliv má čas a kdykoli to ona vyžaduje.Přečtěte si
jity
14. 11. 2016 • 10:42

Bezdětní nepotřebují peníze? Na to jste přišel jak? Marek Eben s manželkou jezdí na dovolené a jistě ji zaplatí všude tu nejlepší péči. Jak v letadle, tak v hotelích, tak proč by neměl na to mít peníze když tu možnost má.

babapsi
21. 1. 2015 • 20:19

eben nepotřebuje vydělávat peníze, bezdětní lidé jich mají dost,ona by ho potřebovala mít u sebe,aby jí držel za ruku, jenže on se vymlouvá,že musí vydělávat,ale pravda je, že s ní být nechce, a pak se pro novináře fotí jak jsou happy,OK, atd atd.,je to nechutné divadlo od pána,který si na své ctnosti zakládá, je to pokrytecký hnus! A teď se do mně pusťte za pravdu...

mondego
21. 9. 2012 • 11:08

to mnpv bude určitě klon hilarky, protože ta je pěkně křáplá do palice

elis3
21. 9. 2012 • 11:06

Máš pravdu, ale mezi těma cihlama musí být tvoje hlava, pak to bude mít nějaký smysl, ty znalkyně z oboru

hustik
21. 9. 2012 • 08:56

Ať Vám ta láska vydrží

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.