VIP Prostřeno! - Anife vyhrožovala Černocké: Uděláš mořské plody, volej sanitku! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

VIP Prostřeno! - Anife vyhrožovala Černocké: Uděláš mořské plody, volej sanitku! +VIDEO

I přes silnou alergii si Anife u Petry Černocké na mořských plodech pochutnala.
I přes silnou alergii si Anife u Petry Černocké na mořských plodech pochutnala. (TV Prima)

Zavděčit se prostořeké Turkyni z Bulharska Anife Ismet Vyskočilové Hassan (38) není jednoduché. Své o tom nyní ví i legendární Saxana Petra Černocká (62). Ta si pro své hosty ve VIP Prostřeno! (Prima, dnes 20.00) připravila večeři pro milovníky ryb a mořských plodů, za což ale u Anife narazila!

„Jakmile nebudou ty mořské plody čerstvé, připravte mi sanitku, jedu!“ vyhrožuje Anife svou alergií. Ta ale nakonec nebyla tak žhavá, protože si pěkně pošmákla! „Kdybych mohla, tak bych jedla jenom ten koktejl z krevet a avokáda,“ olizovala se živelná Anife.

U Horváthové se nenajedli, skončili v restauraci!

Záměr herečky Petry Horváthové (26) ukázat lidem, že i skromné studentské recepty mohou lahodit, se jí moc nevyvedl. Nejenže od Anife Ismet Vyskočilové Hassan (38) sklidila nepřímou kritiku, ale Petřini soupeři Martin Kraus (29) a Petra Černocká (62) se po večeři u ní museli jít pořádně najíst do restaurace.

„Polívka nebyla hnusná. Ale ten sýr se v ní nerozpustil, protože nebyla pořádně vyteplená. A jídla bylo málo, tak jsem se musela dojíst,“ nebrala si servítky Anife, pro kterou plný stůl znamená symbol štěstí a spokojenosti.

Video se připravuje ...Přečtěte si
repro
17. 8. 2012 • 11:07

Ať si říká kdo chce co chce, jen Anife tomu dodává grády. Je upřímná, má ráda lidi a společnost je to živel. Černocká vedle ní vypadá jak mumie a leklá ryba. Jak může někdo s tak divným hlasem být zpěvačka? Ještě že to nepamatuju, Jako Saxana dobrý.

mixalca
15. 8. 2012 • 23:02

Vůbec Petra Černocká nevypadá fantasticky je svým zbůsobem nesympatická.Jak píše oxallis bez sexapealu.

nika
15. 8. 2012 • 21:58

Anife je sice zábavná ale po určitou dobu.Poslouchat její žvásty dlouhou dobu nikdo nevydrží. To Anife má celou dobu image kolotočářky Petra Černocká na 62 let vypadá fantasticky a hlavně se za svoje vrásky nestydí.Ona ví, že pokud jí vytvořily nějaký výraz ve tváři, tak k ní prostě patří.Pokud jí někde retušují, to už je jejich problém.Petra je stále krásná, přirozená, na nic si nehraje a je to pohodová zpěvačka, kterou mám moc ráda.Mimochodem propíchnuté uši má teprve zhruba cca před 4-5 lety, takže těžko jí mohly táhnout k zemi, SOBČE !!! Vařila a hostila na jedničku a proto taky zaslouženě VYHRAJE a já jí to ze srdce přeju.A hlavně je celý život krásně SVÁ !!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.