Ivan Vyskočil pomluvil své exmanželky: Andrlová mě podváděla! A Anife? Ta neznala ani sporák... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Ivan Vyskočil pomluvil své exmanželky: Andrlová mě podváděla! A Anife? Ta neznala ani sporák...

Ivan Vyskočil – co na srdci, to na jazyku...
Ivan Vyskočil – co na srdci, to na jazyku... (Aha! – Karel Kopáč, Martin Pekárek, TV Prima)

Herec Ivan Vyskočil (66) se při přípravě menu v pořadu VIP Prostřeno! nechal inspirovat kulinářským uměním žen svého života a u vaření se náramně rozpovídal zejména o nejslavnějších ze svých čtyř manželek – herečce Ivaně Andrlové (51) a břišní tanečnici bulharskotureckého původu Anife Vyskočilové (38). A nenechal na nich nit suchou!

Vyskočil před kamerou pomluvil hlavně své poslední dvě manželky. „S Andrlovou jsem byl patnáct let. Ona se mnou ale jenom třináct, protože už mezitím měla nějakou novou lásku. Co mně zbývalo než dělat, že to nevím, a čekat, než ji to přejde. Ale ono ji to nějak nepřešlo...,“ práskl Vyskočil se svým typickým ironickým úsměvem.

Jakmile jsme začali pátrat, zda je to pravda a s kým mu Andrlová nasazovala parohy, strhla se mela! „Nebudu to vůbec komentovat!“ vyprskla herečka podrážděně a práskla telefonem. Ne nadarmo je právě jejich rozvod považován za vůbec nejdrsnější v českém showbyznysu!

A Vyskočil v ráži neváhal útočit i na Turkyni Anife. „Když přišla a já už měl doma sporák s tou skleněnou varnou deskou, řekla: »Na tom mám vařit?« A šla ven, udělala si díru do země, zapálila oheň a vařila tam,“ vzpomínal herec na rok 1996, kdy spolu začínali. „Nevěřila jsem, že něco takového může fungovat, tak jsem si na zahradě udělala vlastní gril,“ směje se Anife.

Víte, že...

...Ivan Vyskočil byl ženatý celkem čtyřikrát? S první ženou Majkou byl ale v roce 1968 jen měsíc, šlo prý o studentskou nerozvážnost. Jeho druhou ženou pak byla manekýnka Růžena Poláková, která mu během dvanácti let společného života dala dva syny. Pak už přišla Andrlová a po ní Anife Ismet Hassan Alikocoglu Ahmed Husein.Přečtěte si
caromor
25. 6. 2015 • 23:17

Nevím, zda li bylo první manželství sázka, ale co vím od táty, tak první manželka p. Vyskočila (tátova sestřenice) si ho sice vzala z nerozvážnosti ale hned ho prokoukla a odešla od něj. Prostě viděla, že nebude takovej, jak se do manželství patří.

henes
24. 11. 2012 • 17:38

Debil,jinak se to nedá komentovat.

hillaarkaa
14. 8. 2012 • 13:13

Vyskočil má asi doskákáno

diodaa
13. 8. 2012 • 16:51

No je mi s toho nanic. Že se P. Vyskočil nerozmluvil jaký je on. Žádná sukně která před ním neutekla nezůstala dole a suchá. A jeho zvláštní choutky a zvláštnosti při sexu, to by Anife mohla povídat, třeba se i rozpovídá. A nebo už P. Vyskočil nemůže? a proto se asi věnuje jenom vaření?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.