Vegetariánka Nesvadbová: Zkritizovala Vyskočilovi partnerku i špagety! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Vegetariánka Nesvadbová: Zkritizovala Vyskočilovi partnerku i špagety!

Čtvrteční VIP Prostřeno hostí Ivan Vyskočil
Čtvrteční VIP Prostřeno hostí Ivan Vyskočil (TV Prima)

Tak se konečně poslední den dočkala. Zapřísáhlá vegetariánka Barbara Nesvadbová poslední den VIP Prostřena dostala speciální vegetariánskou porci jídla jen pro ni. Spokojená ale stejně nebyla…

Ivan Vyskočil neskrýval od začátku své ambice, a že se rozhodl všechny tři ženy v kuchyni porazit, dokázal i ústupkem vegetariánce Barbaře Nesvadbové. Nachystal jí speciální hlavní chod – špagety s domácím bazalkovým pestem.

„Špagety byly slepené, studené a neměla jsem k nim lžíci, tak jsem s nimi musela zápasit jen vidličkou,“ stěžovala si opět známá spisovatelka, přestože jedním dechem dodala, že ji Vyskočilova vůle a respekt k vegetariánství těší, na rozdíl od Valérie Zawadské. Ta se ve středu rozhodla vzdorovat vegetariánství a menu neměnila.

Poněkud ostře přímočará byla byla Barbara i v případě Vyskočilovy aktuální mladičké milenky Romany. „Máte správně odstávající uši, to máme stejný. Já to mám v rodině,“ řekla s úsměvem na rtech, ale bylo vidět, že Romana to jako lichotku zrovna nevzala a rozpačitě se usmívala.

Co Ivan Vyskočil na svou aktuální přítelkyni prozradil a o co se s exmanželkou Anife hádal v kuchyni? Podívejte se na krátkou ochutnávku na videu, a to, zda Vyskočil porazí favoritku Nesvadbovou, se nechte překvapit už dnes večer na Primě.

Video se připravuje ...Autor:  onl

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.