Barbara Nesvadbová otevřeně o milenci: Máme volný vztah! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Barbara Nesvadbová otevřeně o milenci: Máme volný vztah!

Barbara Nesvadbová ve VIP Prostřenu
Barbara Nesvadbová ve VIP Prostřenu (TV Prima)

Spisovatelka a novinářka Bára Nesvadbová (36) je jedna z mála celebrit, která se nevyhýbala pravidlům VIP Prostřena a pozvala své kolegy na večeři k sobě domů, kde s dcerou Bibianou připravila soutěžní menu.

A způsob, jak má v plánu zvítězit, není rozhodně nic tajného. „Chtěla bych výhru, tedy zájezd, dát jednomu postiženému chlapečkovi, který nikdy nebyl u moře. A tak doufám, že ať už uvařím cokoliv, vyhraju já, protože ostatní přece už u moře byli tolikrát,“ řekla otevřeně.

Rozpovídala se ale i o soukromém životě, konkrétně o svém o pět let mladším milenci Lukáši Novákovi (31). „Mám štěstí, že jsem našla konečně někoho, kdo mi nechává ve vztahu volnost,“ rozplývala se a dokonce ukázala jeho fotku z doby, kdy byl Novák v pubertě.

Úsměv na rtech ovšem zmizel po předkrmu, který se moc nepovedl. Báře totiž uleja ruka s muškátovým oříškem. „Byl to prů*er," zhodnotila to:

Video se připravuje ...


Jak se jí povedla zbylá jídla, na nichž se hodně podílela spisovatelčina dcera Bibiana? A dostane opravdu nejvyšší počet bodů, aby mohla zájezd darovat? To se dozvíte už dnes večer na Primě.


Autor:  onl

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.