Utajované děti slavných: Tahle zlatíčka nikdo neměl vidět… To je ale podoba! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Utajované děti slavných: Tahle zlatíčka nikdo neměl vidět… To je ale podoba!

Michal se synem Petrem
Michal se synem Petrem (Aha! – Daniel Černovský, Marek Pátek, Martin Přibyl, Petr Novotný, ara)

Celý život před světem ukrýval Josef Kemr (†72) velké tajemství. Nikdo netušil, dokonce ani jeho družka Marika Skopalová (67), že má vlastního syna! Vše prasklo až nyní, sedmnáct let po hercově smrti!

Nám se jeho potomka podařilo najít, jmenuje se Vladimír, je mu osmapadesát let, žije v jižních Čechách a je věrnou kopií svého slavného táty! Kemr ale zdaleka není jediný, kdo chtěl za každou cenu své potomky utajit. Pojďte se s námi podívat na další experty!

Luděk Munzar (78): Dcera z prvního manželství je také herečka!

Málokdo tušil, že má Luděk Munzar kromě své Báry (40) ještě jednu dceru. A sice Johanu (49). Ta vzešla z jeho prvního manželství a od šesti let vyrůstala v emigraci se svou matkou Naděždou a jejím dalším partnerem, spisovatelem Ivanem Krausem (73). A nutno dodat, že se Johana skutečně potatila. Herectví totiž studovala v Mexiku a v Paříži a v nejbližší době se objeví i v nových dílech seriálu Vyprávěj. „S otcem se teď už ale naštěstí vídám velmi často,“ prohlásila Johana.

Michal David (52): Prasklo to na maturáku!

Že má Michal David syna Petra (29) prasklo úplně náhodou. Když měl zpěvákův potomek maturitní ples, poprosil ho, zda by mu na něm nezahrál. A to samozřejmě Michal nemohl odmítnout. „Ten den se pak rozkřiklo, že mám syna, a byla to aféra. Přitom úplně zbytečná,“ uvedl Michal.

Jeho syn se mu hodně podobá. Je jen o trochu vyšší a mohutnější. „Péťa vystudoval policejní akademii a teď pracuje na magistrátu,“ prohlásil David a objasnil, proč se k němu do osmnácti let veřejně nehlásil.

„Bylo to přání jeho maminky Martiny, se kterou mimochodem skvěle vycházím. Tenkrát to byla taková letmá známost a stalo se to na diskotéce. Po čase pak za mnou přišla, že je ve čtvrtém měsíci, ale že si nepřeje, aby někdo věděl, že je to moje dítě,“ vysvětlil hitmaker. Jeho syn se před rokem oženil a od svého slavného táty jako svatební dar dostal mejdan pro sto lidí v Letenském zámečku.

Radek John (56): Žil dvojí život!

Obyčejná autonehoda politika Radka Johna měla nečekanou dohru. Poté, co opilý mladík zdemoloval jeho auto, přistavil bývalému publicistovi servis nový vůz. A pak se to stalo. Přímo před očima fotoreportéra Aha! začal John  přesouvat ze zničeného auta do nového dětskou autosedačku. Přitom všichni věděli, že jeho oficiální děti – Barbora (23) a Petr (16) jsou téměř dospělé.

A tak musel politik s pravdou ven. „Občané mají právo znát celé mé soukromí. Kromě Barbory a Petra mám i sedmiletou dceru Terezu, o kterou se starám,“ kápl božskou John. V šoku byla i jeho manželkaZlata Adamovská (50), která okamžitě požádala o rozvod.

Jaroslav Marvan (†73): Mimo manželství zplodil dvě dcery!

Ač to tak nevypadá, herec Jaroslav Marvan byl pěkné kvítko a jeho zákonitá manželka Márinka, která zůstala bezdětná, s ním musela mít svatou trpělivost. Celý život totiž tajil dvě nemanželské dcery: Alenu (52) a Drahomíru (†76).

Drahomíra celý život strávila ve Svitavách v Domově na rozcestí, kde pečují o klienty s mentálním postižením. I přes svůj zdravotní handicap se ale zapojovala do společenského života, hrávala na harmoniku a ráda vyšívala. Letos v dubnu zemřela. 

Druhá dcera Alena se narodila po jeho pětileté známosti s herečkou Národního divadla Alenou Jančaříkovou. V té době mu bylo devětapadesát.

Jan Kraus (58): Syn se přihlásil sám!

Tak dlouho si Marka Blažka (36) kamarádi dobírali, jak moc se podobá Janu Krausovi, až se odhodlal mu napsat a zároveň poslat svou fotografii. Podoba skutečně hovořila za vše a testy DNA už byly jen formalitou. Pak už to šlo vše rychle.

Kraus o Vánocích přečetl jeho dopis své rodině. Přítomny u toho byly i dvě jeho osudové ženy, životní partnerka Ivana Chýlková (48), se kterou má syna Jáchyma (13), a také jeho manželka Jana Krausová (58), s níž má syny Davida (32) a Adama (29). „Je považovaný za rovnoprávného člena rodiny,“ uvedl Kraus.

Alexandr Vondra (51): Kluka tajil dvacet let!

Až v tiskovém prohlášení senátorka Veronika Vrecionová (46) z ODS přiznala, že otcem jejího syna Jáchyma (20) je ženatý ministr obrany Alexandr Vondra. 

„Biologickým otcem Jáchyma, narozeného v roce 1992, je Alexandr Vondra. Jeho faktickým otcem je však můj současný manžel, s nímž jsem se seznámila krátce po narození mého syna a který je i otcem mého druhého dítěte,“ napsala senátorka, která žije s bývalým finančním ředitelem ČEZ Davidem Svojátkou v Přezleticích.

Pikantní v oddělení zahraničního protokolu na celé věci ovšem je, že Jáchyma měla v roce 1992, když s Vondrou společně pracovali v kanceláři tehdejšího prezidenta Václava Havla. Vondrovi ale jen rok předtím porodila manželka Martina (45) syna Vojtěcha. Aby toho nebylo málo, rok po Jáchymovi se Vondrovi s manželkou narodila i dcera Anna. Mají spolu ještě Marii (15).Přečtěte si
vlaku
16. 7. 2012 • 23:32

Vladimír je ale frajer, že se o syna stará a nestydí se za to. Je opravdu chlapský přístup. Ne, že je jenom vynikající hudebník, ale i člověk. Ostatní " VIP " by si z něj měli vzít příklad.

elis3
16. 7. 2012 • 19:25

blboučká a jednoduchá hillaršpína, ostatně jako vždy

hillaarkaa
16. 7. 2012 • 18:04

Má prej i bratra,ale Dagmar prej na něj hodila sranec s přátelstvím

hillaarkaa
16. 7. 2012 • 18:02

Myslíš,že mu něco bokem uteklo???

mandat
16. 7. 2012 • 14:45

Rika se, ze venca Havlu ma dceru na Slovaci.Co vy na to ???????????????

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.