Helena Vondráčková: Takhle žije na hausbótu
Zajímá vás, kde přes léto bydlí zpěvačka Helena Vondráčková (65) se svým manželem a manaže-rem Martinem Michalem (52)? Jakou má kuchyni, obý-vák, koupelnu či ložnici? Tak račte dál! Provedeme vás! Slavná zpěvačka nás pozvala na návštěvu. Ale pozor, tohle není nic pro suchozemské krysy… Bude to s vámi houpat! A možná hrozí mořská nemoc.
Luxusní dům na vodě je 17 metrů dlouhý a 5 metrů široký. Ještě předtím, než vejdete dovnitř, upoutá vás na palubě útulná venkovní terasa, s velkým stolem a slunečníkem. Tam si Helena se svým manželem spokojeně hoví.
Taková ranní kávička pod širým nebem, kdy jediné zvuky široko daleko vydává šplouchající voda, působí jako balzám na duši. Přímo z paluby také vedou nástupní schůdky do motorového člunu, kterým manželé každý den vyjíždějí na výlety.





. Jen si představte, co mu jednou spadne do klína až bude vdovcem. Barák v Řitce, hausbót na Slapech, motorová loď, kajak po Heluš, obytný autobus, tučná konta. To vše podle Héluš vymyslel Martin. No bodejť by ne, ten jí bude dělat manažera až do jejích 90 let. Ten si umí spočítat, kolik mu ještě k jeho spokojenosti vydělá
. Děti Helča neměla, tak to vše bude jednou jeho a hurá shánět další, která mu bude snášet zlatá vejce. Možná bude volná nějaká jiná starší osamělá zpěvačka