Šokující týden v českém showbyznysu: Takhle cvičí Jirka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Šokující týden v českém showbyznysu: Takhle cvičí Jirka!

Ne, to se Jiří Paroubek nemodlí, aby se vrátil do velké politiky. To se jen tímto cvičením snaží udržet v kondici.
Ne, to se Jiří Paroubek nemodlí, aby se vrátil do velké politiky. To se jen tímto cvičením snaží udržet v kondici. (Aha! – Alexandr Malachovský, Karel Kopáč, Petr Novotný)

Okurková sezona v českém showbyznysu? Tak na to hodně rychle zapomeňte! Jen namátkou – chcete vidět, jak cvičí Jiří Paroubek? Zajímá vás, kdo je skutečným otcem zpěvačky Heleny Vondráčkové? A který známý hudebník do toho na stará kolena znovu praštil? I uplynulý týden se děly věci!

Cvičitel týdne aneb Cvičme v rytme: Podívejte, jak Jirka válí!

Tak to tu ještě nebylo! Jiří Paroubek (59) speciálně pro Aha! předvedl, jak se snaží udržovat v kondici! Zbláznil se totiž do cvičení čínských císařů, které se schovává za záhadným názvem Chuejčchunkung. A to údajně omlazuje.

„Na základě toho se v té době dožívali třeba osmdesáti let, takže určitě mělo nějaký účinek. Díky tomu a díky rehabilitaci musím říci, že nemám žádné problémy,“ svěřil se politik.

Pohoda týdne: Brožová se chystá na ryby!

Už měsíc natáčení seriálu Cesty domů má za sebou herečka Kateřina Brožová (44). Na obrazovkách se v nových dílech objeví až v září. „Moje postava se jmenuje Helena a nebude to žádná potvora,“ uvedla s úsměvem Brožová, jejímž seriálovým partnerem bude Petr Štěpánek.

Teď ale na herečku čeká měsíc volna. „Vyrazím s dcerou Kačenkou objevovat krásy Česka. Těším se i na rybaření, sjíždění řek i projížďky na koni,“ dodala.

Svatba týdne: Uhlíř do toho praštil!

Hudebník Jaroslav Uhlíř (66) se po dvouleté známosti oženil! Před oltář přivedl psycholožku Helenu Chládkovou (56) a pod dohledem svého nejlepšího přítele Zdeňka Svěráka (76) podruhé ve svém životě řekl ano. 

Po rozvodu se svou exmanželkou Zojou (52), po němž následovaly tahanice o peníze, si tak konečně zlepšil náladu. „Jsem do ní zamilovaný. Je navíc mou inspirací,“ prohlásil skladatel.

Odplata týdne: Kolářova žena už má chlapa!

Tak to je tedy gól! Nevěra s biletářkou Divadla Broadway Lenkou Chlupáčovou (23) přišla zpěváka Petra Koláře (44) sakra draho. Jeho manželka Zuzana (39) dlouho slzy neronila, a už si dokonce našla náhradu! Stále častěji ji viděna s podnikatelem Markem S., jehož zaměstnankyně pomáhala manželům Kolářovým sestavit rozvodovou smlouvu.

Zoufalství týdne: Erbová se hroutí a hledá chůvu!

Modelka a máma na plný úvazek Vlaďka Erbová (30) je u konce se silami. Zvládat společenské závazky spolu s péčí o dvě děti a partnera Tomáše Řepku (38) dosud dokázala bravurně, avšak zdá se, že jí docházejí síly.

„Už to sama nedávám. Kdybyste někdo věděl o nějaké paní na výpomoc...“ napsala na svůj facebookový profil zoufalý vzkaz modelka.

Šok týdne: Vondráčková – jako dítě ji adoptovali!

Helena Vondráčková (65) poprvé promluvila o muži, který byl první dva roky života jejím legitimním otcem. Jde o jistého Zdeňka Zettla – lékárníka. Ten si vzal Heleninu maminku Blaženku a nějaký čas žil v marné naději, že blonďatá holčička je jeho dcerou. Netušil, že jeho choť Blaženka se tajně schází s Jiřím Vondráčkem (†90).

Manželství Zettlových se nakonec zhroutilo, Blaženka si Vondráčka vzala a ten Helenu v jejích dvou letech adoptoval.Přečtěte si
hanzbergmayer
28. 8. 2012 • 00:30

chcípni

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.