PROSTŘENO: Renáta v slzách. Byl to abnormální hnus, tvrdili hosté! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

PROSTŘENO: Renáta v slzách. Byl to abnormální hnus, tvrdili hosté! +VIDEO

Renáta
Renáta (TV Prima)

Ostravské Prostřeno pokračuje »vystoupením« sedmnáctileté Renáty z Frýdku-Místku, která se už stačila vyznamenat svými neznalostmi. Její menu tak vzbuzuje velké rozpaky…

Renátě sebevědomí nechybí, přestože přerušila školu a už se do ní nechtěla vrátit. „Já dokážu lidi hodně překvapit,“ varovala své soupeřky. A nutno uznat, že o překvapení u ní nebyla nouze. V její domácnosti se totiž sekt otevírá šroubovákem, cukr moučka vzniká v mlýnku na kávu a rýže se před vařením vysypává ze sáčku.

Šokující start Renáta hostům připravila toastem tří chutí. Rozmanitost předkrmu totiž obstaraly tři nastrouhané sýry, které podávala ke studeným opečeným toastům. Přitom se ani neobtěžovala s příborem.„Přišlo mi to absolutně nevhodné a nehygienické. Předkrm byl abnormální hnus!“ zhodnotila snažení Renáty Gábina. Není divu, že hostitelka skončila v slzách v kuchyni a ukřivděně tvrdila, že ji odsuzují kvůli nízkému věku.

O moc lépe nedopadlo ani její azu po tatarsku s rozvařenou rýží. Podle Kamily jen smíchala všechno, co našla v lednici. Snad jen dezert s názvem střecha hostitelce získal pár bodů k dobru.

Jak soutěžící ocení Renátino menu? Sledujte Prostřeno na Primě!

 

Video se připravuje ...

Renátiny recepty najdete po odvysílání pořadu ZDE!

Chcete být v obraze, co se děje v show Prostřeno!? Nebo jste nějaký z dílů nestihli? Všechny články najdete přehledně na: http://www.ahaonline.cz/prostreno

 Autor:  cam

Přečtěte si
winterfreshka
5. 6. 2012 • 15:11

Nojo,sranda a akčnost musí bejt Na konci týden si to zas vyříkaj a roztrhají si občanky

winterfreshka
5. 6. 2012 • 15:00

A kráskám spadla brada a neví,jak ty frustrace vydejchat To budou zas vejvary asi

nyxx
5. 6. 2012 • 14:29

Je hloupá a to abnormálně,ani nevěděla že losos je ryba,myslela že je to maso.A krkovice podle ní chutná jako kuřecí,prostě blb non plus ultra.

3151958
5. 6. 2012 • 13:52

No ,tento týden se ještě zasměju,včera jsem byla utlemená,nevěděla jsem zda to děvče ,co říká ,myslí vážně,ale asi jo, je hloupá nebo to dělá?

baronessa
5. 6. 2012 • 08:47

Já každou rýži vysypávám ze sáčku. Sáčkovou totiž nevařím vůbec a tu volně loženou propírám v několika vodách a pak teprve upravuji dál. V životě bych nejedla rýži, kterou jsem si předtím nevyprala.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.