Sandra Nováková, hvězda Ordinace: Problém s nastávajícím! Podmínka kvuli svatbě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Sandra Nováková, hvězda Ordinace: Problém s nastávajícím! Podmínka kvuli svatbě!

Sandra Nováková
Sandra Nováková (Aha! – Martin Hykl, Showpix.cz, TV Nova)

Herečka Sandra Nováková (30) dala svému snoubenci, producentovi Janu Nejedlému (42), nůž na krk. Jestli nezhubne, tak si ho nevezme! „Jenže to není vůbec jednoduché. Nasadil jsem dietu, cvičím, zhubl jsem devět kilo, ale stále to není znát,” povzdychl si Nejedlý, jehož snoubenka ale nehodila flintu do žita a vzala ho do hubnoucího salonu! „Zkoušeli jsme to přirozenou cestou a nešlo to, takže jdou na řadu přístroje,” směje se Nováková.

Nejedlý vždy patřil mezi ty muže, kteří měli prostorově výraznější břicho, a neřešil to. Ručička na jeho váze se vždy pohybovala jako na houpačce. Jenže jeho mladá a velice atraktivní partnerka Sandra by vedle sebe přece jen chtěla muže s lepší postavou. Ona sama by dokonce nějaké to kilo navíc snesla.

„Sandra mi vaří zdravá dietní jídla a doslova mě honí kolem baráku,“ směje se Nejedlý, který pro svou lásku udělá cokoliv. „Honza tvrdí, že je to v hlavě,“ usmívá se herečka a dodává: „Nedávno se mu podařilo zhubnout devět kilo jenom tím, že jedl pravidelně, čtyřikrát denně a večer už si jídlo odřekl,“ pochvaluje si Nováková, která je ale smutná z toho, že její muž už dál nehubne.

„Přitom nejíme nikterak tučná jídla, mezi naše nejoblíbenější patří sushi a biftek. Protože teď ale Honza zůstává na váze, využijeme moderní způsob hubnutí, bailine,“ uzavírá Sandra s tím, že dokud nezhubne, svatba nebude.Přečtěte si
rachellka
18. 5. 2012 • 14:50

Bych ji na jeho místě poslala rovnou do pryč....)

verajc
18. 5. 2012 • 13:09

l. To jsme na tom tak špatně,že patří mezi naše nejhezčí herečky? 2. Stavět lásku na tom zda-li někdo zhubne, tak to je dost smutný start do manželství.Co až přijdou další problémy,když je partner o 12 let starší (bude hůře).

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.