Rozvod Tomáše Řepky! Renáta ho ponižovala, tvrdí soudkyně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Rozvod Tomáše Řepky! Renáta ho ponižovala, tvrdí soudkyně!

Tomáš Řepka: Vlk v rouše beránčím.
Tomáš Řepka: Vlk v rouše beránčím. (Aha! – Marek Pátek, Getphoto – Martin Malý, ara)

Na trávníku se před ním všichni klepou, od soupeřů přes spoluhráče po rozhodčí a snad i trenéry. Systematicky si buduje pověst drsňáka, pouhým pohledem umí spálit soka na popel. Zato doma byl fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (38) dlouhé roky řádně »uťápnutý«!

Alespoň to vyplývá z verdiktu soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 6, v němž se zkraje týdne dočetl, že jeho manželství s paní Renátou (38) bylo po 16 letech definitivně rozvedeno! Jasně v něm totiž stojí, že byl doma manželkou ponižován a zesměšňován! Považte, zrovna on, drsňák Tom!

Začátkem týdne obdrželi oba manželé rozsudek, ve kterém jasně stálo – rozvedeni. Mohlo by se zdát, že to, o co obě strany usilují už déle než rok, se konečně stalo skutečností. Jenže Renáta Řepková (38) s rozsudkem nesouhlasí, respektive s otázkou zavinění rozvodu. „Šlo o procesní pochybení soudu,“ řekl deníku Aha! Miroslav Duda, právník zastupující Řepkovu manželku.

Je jasné, co se jim nezdá. Soudkyně totiž do usnesení napsala: „Po zhodnocení důkazů bylo soudem prokázáno, že žalobce (= Řepka – pozn. redakce) se subjektivně cítil v manželství dlouhodobě nespokojený, měl pocit, že žalovaná (= Řepková – pozn. redakce) ho neustále vychovává, ponižuje ho, kontroluje mu věci, naopak žalovaná považovala soužití účastníků za spokojené do té doby, než žalobce navázal známost s Vladimírou Erbovou.“

Soud o tom, že Renáta Řepková způsobovala manželovi léta příkoří, přesvědčila zejména rodinná přítelkyně Marcela Holková. Tu dokonce označil mezi svědky za nejdůvěryhodnější osobu. „Její výpovědí bylo podpořeno tvrzení žalobce, že žalovaná se k němu chovala autoritativně, ve společnosti mnohdy nevhodně a žalobce se mohl cítit jejím chováním ponižován a zesměšňován,“ stojí dále v rozsudku. Řepková prý záměrně vyvolávala konflikty, které končily fyzickými střety (a to i před dětmi)…

„Jenom se ukázalo, to, co tvrdíme od začátku sporu, soud rozhodl, po právu a zcela spravedlivě, že za rozpad manželství mohou oba,“ řekla deníku Aha! Dalila Pelechová, advokátka zastupující Tomáše Řepku, která ve vyhroceném sporu opět prosadila svou.

Řepková každopádně hodlá verdikt napadnout a odvolat se: „Chceme, aby jednoduše zaznělo, že to byl pan Řepka, kdo svým mimomanželským vztahem rozbil manželství a způsobil, že dvě děti přišly o otce,“ opakuje právník Duda.Přečtěte si
illis
21. 5. 2012 • 20:07

opět není diskuze, jak je to jen možné . Nevadí, napíšu to jinam. Připadá mi, že je opět přeErbováno a přeŘepkováno . Místo, aby se věnovala dětem, tak lítá po večírcích a jiných akcích . Tahle nás bude "bavit" hodně dlouho. Pro Erbovou i špatná reklama také reklama . Hlavně ta použitá plenka na stolku . Ale vlastně co čekat od Erbové .

hillaarkaa
21. 5. 2012 • 08:47

No tak si je pořádně obouchej ty hemeroidy,když táhneš od formana a nevotravuj nás s nima Já své love mám pod kontrolou a je jich narozdíl od tvé holé zadele dostatek

lysohlavek02
18. 5. 2012 • 15:38

někdo má love a někdo jako ty má jenom holou perdel plnou hemeroidů a p.r.d.e.l.n.í.ch vředů..

hillaarkaa
18. 5. 2012 • 15:31

i s vytuněnou jeho topinkou do pééérdele Teď bude sypat love do všech jejich soukmenovců

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.