Rathův otec řekl Aha! o synovi: Úplatky nebral, bohatý je dost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Rathův otec řekl Aha! o synovi: Úplatky nebral, bohatý je dost!

Profesor Ratmír Rath (81) je i přes značně pokročilý věk lékařem na oddělení interny a endokrinologie soukromé polikliniky v pražském Břevnově. Ze zatčení syna Davida kvůli milionovým úplatkům je zdrcený. Deníku Aha! včera poskytl rozhovor. A vlastní krev samozřejmě hájil!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lamis
20. 05. 2012 00:01

cobolacka opice ,skoc, zpet za plot ,tady nemas co delat, tady je C,R,

rejpal3
19. 05. 2012 16:26

Pane profesore, asi sotva čtete bulvár, ale kdyby přece jen náhodou - neposkytujte prosím žádné rozhovory, Davidovi to nepomůže a celé vaší rodině to uškodí. A je-li nějaká možnost, vzkažte synovi, aby se v žádném případě nevzdával poslaneckého mandátu - neudělali to ani ti, kteří již byli odsouzeni. Jemu zatím žádný trestný čin prokázán nebyl.

Uživatel_776269
24. 05. 2012 12:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lamis
19. 05. 2012 16:09

to mate naprostou pravdu ,ten vas , synacek ,zlodejicek ,nebral ,on kradl ,a ve velkem ,okradal, stat o miliony ,i s tou ,jeho povedenou , partou zlodeju ,muzete se tady chlubyt, vasim kralovskym platem ,a slusne vychovanym synem ,no a vidite ,i ty vase miliony, mu byly malo ,zlodejicek potreboval mnohem vvice ,a tak dopadl ,ten vas milovany synacek ,jenom ho bezte navstivit ,spadla klec na zlodeje ,nic se neda delat, asi jste ho , tak zas dobre ,jak tvrdite nevychoval, ten bude lhat a vy jeste vic, jak jinak ,krev je krev, ta se nezapre, mel by jste se, za neho stydet a ne ho obdivovat je to prachobycejny zlodej

rejpal3
19. 05. 2012 16:22

Pozor na presumpci neviny ...

lamis
20. 05. 2012 00:15

tak ,ze on ,je vlastne, chudacek nevinny, a oni ho zavreli do kriminalu , a to, si vse na neho vymysleli ,no to by clovek neveril ,jak nas nachytali ,ja take verim ,vsemu co napisi ,takova ,,kachna,, ,,v krabici od bot , to jsou ale sprostaci ,tak psat o nevinnych lidech, chudak tatinek , pan profesor ,to musel byt sok ,to je mi lito

xell
19. 05. 2012 15:48

..tato diskuze totiž plně patří bláznivce evince a ta stejně nikoho nenechá ani pořádně napsat názor, protože okamžitě zareaguje a odpovídá aniž by ji o to někdo žádal

hillaarkaa
21. 05. 2012 08:45

To je stejné jako vši elis-3 a tunka,přilepí se,dají moudré rady zanechají smradu a né a né se odlepit

evinka1111
18. 05. 2012 17:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raduzkaxxx
18. 05. 2012 19:23

tebe dnes museli nadopovat . . . a hlupák nikdy nepochopí, že jím je . . . každý je v něčem dobrý, jen se někdy musí velmi zkoumat , v čem . . . ale ty jseš přečtená po první větě

hillaarkaa
19. 05. 2012 09:36

evinka1111
18. 05. 2012 17:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobina
18. 05. 2012 17:25

a jsem napjatá jako struna,jak to dopadne! Doufám že v jednom z dalších dílů nám pustí záběry kterak přemlouvají hlavního hrdinu aby jim tu krabici přece jen dal a před jeho zraky jí otvírají a kontrolují kvalitu vína aby jí posléze opět zabalili a vínko šli vypít! Seriál bude jistě velmi zábavný,s množstvím zápletek a hlavně ten konec si nenechám ujít! Popláči si jestli hlavního hrdinu oklepetkují a odvedou ho do cely,ale smutek nebude trvat dlouho,finále bude zaštiťovat pan Lessy,chrabrý to bojovník za práva lůzy a bude tak s dojetím vyznamenávat chrabré chlapce,kteří si zaslouží jen to nejlepší! Vždyť oni neměli po celý rok žádný soukromý život,makali ve dne ,dřeli jako koně i v noci a bylo jich ke stovce! Zaslzím až jim Lessy předá tu tučnou odměnu za dopadení zlosyna a půjdu spát s pocitem blaha,že žiji ve státě,kde bdí nad mým životem takoví chrabří hoši!

mnpv
18. 05. 2012 19:36

Bobino, tomu nerozumím. Místo aby voliči byli rádi, že je zloděj pod zámkem, tak někteří nadávají na policajty, že ho zašili. Vy asi budete ze středních Čech, pracujete v kladenské nemocnici,MHD máte zadarmo a neplatíte poplatky u lékaře. Proto se toho hulváta tak zastáváte, jiné logické vysvětlení neexistuje.

bobina
19. 05. 2012 08:05

Nemusíte mi v tom rozumět,je to jen můj znechucený výraz nad bordelem v této republice a nad lidmi,kteří v ní žijí! Jsem znechucená médi­i,po­liti­kou,je­jími představiteli a v konečné fázi i lidmi,z kterých se stávají zmani­pulo­vaní,­nemys­lící hulváti. Nic víc,nic míň! Nesoudím před koncem,když nevím,ctím presumpci neviny i když tuším,že to není dobré a neodstřelím člověka jen proto,že o něm povídají:::! Jinak v popisce jste se strefila na sto procent,ale vliv na můj úsudek to nemá. Jsem už z té staré generace,která tak rychle neodsoudí a nechá si to projít hlavou!!Budu ráda,když mu vinu prokáží a dostane trest který si za to zaslouží,ale pokud tak nejednají i v jiných případech,připadá mi to jako hon jen na jednoho člověka byť vinného. Pokud takto iniciativně a s takovým nasazením budou odhalovat ty,které páchají totéž jen "šikovněji", tak pak nemám námitku,takto mi to připadá opravdu nechutně zpolitizované!

hillaarkaa
19. 05. 2012 09:38

Já se hulváta a zloděje také nezastávám,seč vím,že to je celé jen fraška do nebe volající a na objednávku

evinka1111
18. 05. 2012 17:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
18. 05. 2012 17:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
18. 05. 2012 17:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
18. 05. 2012 17:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.